м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Фібрин Є біосумісним І аутогенними губки


Кальцій діє, як кофактор в процесі активації плазми, збагаченої факторами зростання, що дозволяє здійснити перетворення фібриногену плазми в фібрин, формуючи тим самим гель або згусток з найважливішими біологічними функціями. З одного боку, фібрин є прекрасним матриксом для утримання і розташування клітин, він діє, як тимчасовий каркас, в той час як регенерується певна тканина, а так же, як постійно діюча система секреції факторів росту.
Таким чином, він є біосумісною і аутогенного губкою, наповненою факторами зростання і цитокінами, що дозволить прогресуюче вивільнення їх протягом декількох тижнів.
Фібрин, що отримується в результаті виділення плазми, збагаченої факторами зростання, ймовірно, найкращий біоматеріал для стимуляції тканинної регенерації.
Біологічні медіатори плазми, збагаченої факторами росту людини, стимулюють і підтримують такі важливі процеси, як клітинна проліферація і міграція, хемотаксис (або сигнал клітинам на відстані, щоб потрапити в локацію пошкодження), запалення і ауто / паракріновий синтез нових біологічно активних молекул.