м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Зубні імпланти можуть продовжити життя на 10 років. Річ у тім, що рівномірне навантаження на щелепу відправляє імпульси в певні центри головного мозку, а вони відповідають за профілактику старечої деменції та загальних захворювань організму. Імплантація зубів сьогодні ― це збереження психічного і фізичного здоров'я в майбутньому.

Що таке імплант, для чого він потрібний

Імплантація ― це найефективніший спосіб відновлення видаленого зуба. В ясна імплантується спеціальний титановий штифт, який буде виконувати функцію кореня. На нього зверху фіксується коронка, яка попередньо виготовляється за індивідуальними розмірами і з урахуванням відтінку інших зубів. Зовні вона не відрізняється від справжнього зуба.

Отримана конструкція міцно тримається в щелепі десятки років і повноцінно бере участь в процесі жування. Сучасна стоматологія пропонує безліч рішень на будь-який бюджет. З кожним днем імплантація стає доступнішою.

Переваги імплантації зубів перед протезуванням

До імплантів єдиним способом відновлення зубів були протези. Це знімні і незнімні, часто громіздкі конструкції, які кріпляться на опорні зуби, а в разі їх відсутності ― на ясна, за допомогою присосок. Наскільки б продуманими не були протези, жувати і сміятися в них не дуже комфортно. При занадто активних рухах вони можуть зміщуватися, накопичувати залишки їжі, випадати. Людині з протезуванням весь час потрібно контролювати свої рухи. Імпланти ж вирішують всі недоробки попередників:

 • зберігають здоров'я сусідніх зубів;
 • комфортні в носінні, не натирають і не викликають алергії;
 • міцно утримуються в яснах довгі роки;
 • не вимагають спеціальних заходів щодо догляду, досить дотримуватись повсякденних гігієнічних правил;
 • зберігають здоров'я кісток, які також беруть участь в процесі жування (без регулярного навантаження вони стоншуються).

Єдина перевага протезування ― у швидкості встановлення. Протези виготовляють (в залежності від різних факторів) від 10 днів до 2 місяців. У випадку з імплантацією все набагато довше. Більшість пацієнтів потребує попередньої операції з нарощування кісткової тканини зуба (синус-ліфтинг), а після нього реабілітація може тривати до 6 місяців. Терміни можна скоротити, якщо вдатися до прогресивних методик, при яких така процедура не буде потрібною.

Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi c негайним навантаженням Immediate Loading ― це технологія, яка робить можливою установку імпланту за 1 відвідування. Не потрібно додатково нарощувати тканину під яснами, щоб вона змогла утримати штифт. Конструкцію встановлюють трохи нижче, в щільну кортикальну кістку.

Переваги імплантації зубів

За допомогою імплантів можна відновити один зуб, кілька або відразу всю щелепу. Це дає безліч незаперечних плюсів в плані здоров'я і естетики.

Функціональні переваги імплантації

Мати повний набір зубів дуже важливо для здоров'я, причому не тільки ротової порожнини, але і всіх систем організму. Імплантація дає наступні переваги:

 • правильний розподіл навантаження між зубами;
 • здоров'я шлунково-кишкового тракту завдяки якісному пережовуванню;
 • профілактика захворювань ясен, пародонтозу;
 • запобігання атрофії кісткової тканини під яснами.

Не менш важливий і психологічний комфорт. Пацієнт може знову спокійно жувати їжу і посміхатися без страху і тривог. Це благотворно впливає на стан нервової системи.

Вплив імплантів на зовнішність

Відсутність зубів порушує цілісність щелепного каркаса, через що виникають зовнішні дефекти: опускаються куточки рота, утворюються і поглиблюються носогубні складки, чіткий овал обличчя стає розмитим. Згодом з'являється неправильний прикус, який теж позначається на зовнішності.

Якісні імпланти ― відмінна профілактика таких наслідків. За кольором і формою вони не відрізняються від справжніх зубів. Імпланти комфортні в процесі носіння, до них легко звикнути.

Мінуси імплантації

Як і будь-яка інша хірургічна операція, установка імплантів має свої недоліки:

 • безліч тимчасових і абсолютних протипоказань;
 • необхідність неухильно дотримуватися рекомендацій лікаря для успішної реабілітації;
 • висока вартість.

Крім того, в 1―4% випадків виникають післяопераційні ускладнення, можливо відторгнення імпланту. Щоб такого не сталося, важливо відповідально поставитись до вибору клініки. В «Європейському Стоматологічному Центрі» працюють фахівці з 20-річним стажем і значним міжнародним досвідом. Ми є єдиною клінікою в Україні, в якій під егідою Німецької Асоціації Імплантологів впроваджена і успішно застосовується Мінімально Інвазивна Методика Імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням.