м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Для різних стоматологічних цілей використовують конкретні види зубних імплантів. Класичні випадки передбачають використання коренеподібних моделей. Така імплантація в основному вимагає ще однієї операції ― синус-ліфтингу. Хірургічне втручання необхідне для нарощування кісткової тканини, якої може не вистачити для надійної фіксації звичайного імпланта. На щастя, прогресивна стоматологія пропонує і альтернативні, інноваційні варіанти. Один з них і використовує клініка «Європейський Стоматологічний Центр».

Особливості методики Pterygoid Implant

Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading ― це технологія, яка широко застосовується в європейських клініках. Вона включає установку штучного зуба в обхід під'ясневої кісткової тканини в щільну кортикальну кістку. Так штифт надійно фіксується для виконання повноцінних функцій, а пацієнт не піддається дорогій та травматичній операції синус-ліфтингу.

Який вид імплантів зубів краще? Використання Pterygoid Implant ― ідеальний варіант для пацієнтів з недостатнім обсягом кісткової тканини і в разі необхідності установки імпланта в область задньої верхньої щелепи. Саме ця зона вважається особливо складною через важкодоступність, часто ― погану гігієнічність та наявність верхньощелепної пазухи. Завдяки схваленому Німецькою Асоціацією Імплантологів методу імплантація в цьому місці стає простою, швидкою та практично безболісною.

Переваги MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading

Через тривалу відсутність навантаження на під'ясневу кістку тканини атрофуються, що ускладнює процес приживлення імплантату. Щоб уникнути цього, використовують методику негайного тиску. Сьогодні MiMi ― це щадний і комфортний для пацієнта спосіб отримати новий зуб замість втраченого. Методика дає наступні переваги:

  • швидкість - пацієнту не потрібно постійно ходити до стоматолога за знімками і додатковими операціями, він відразу отримує те, за чим прийшов;
  • економія - оскільки необхідність в синус-ліфтингу пропадає, імплантація обходиться на порядок дешевше;
  • результат - завдяки делікатній методиці і односкладним імплантам пацієнт отримує зуб мінімум на 15―20 років.

Завдяки відсутності розрізів та інших хірургічних маніпуляцій загоєння проходить швидко і комфортно. У найкоротші терміни пацієнт може використовувати новий зуб за призначенням.