м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Що таке дентальний імплантат?

Це найефективніший спосіб замінити видалений/втрачений зуб з повним відновленням функціональності та естетичних якостей. Імплант ― це конструкція, яка імплантується в кістку через ясна і повторює анатомію зуба: у нього є корінь і коронка, яка повноцінно бере участь в процесі жування і не викликає відчуття чужорідного тіла в роті. За зовнішнім виглядом новий «зуб» ідентичний старому ― його виготовляють за індивідуальними мірками, аж до відтінку.

Імплант може бути цілісною конструкцією, а може складатися з трьох окремих частин ― штифта, абатмента та коронки, які послідовно фіксуються один на одного. Обидва варіанти мають свої плюси і мінуси. З одного боку, двоскладні моделі простіше відремонтувати, а з іншого ― односкладні практично не ламаються. Їх легше і швидше встановлювати, а післяопераційний період проходить комфортніше. Ось чому фахівці клініки «Європейський Стоматологічний Центр» вибирають саме односкладні імпланти, створені за швейцарською технологією ROOTТ.

Особливості технології

До появи технології MiMi класичний спосіб майже завжди вимагав додаткової операції перед імплантацією. Чому? Річ у тім, що для утримання імпланта в яснах повинна бути міцна кістка, інакше він просто не зможе виконувати свої функції. Тому лікарі нарощують кісткову тканину штучним матеріалом, а вже після довгого періоду загоєння вставляють імплант. Це дорого, довго і не дуже приємно.

Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading виключає необхідність нарощування кістки і відразу дає можливість встановити імплант. Річ у тім, що дана методика минає м'яку, стоншену тканину під яснами і спрямовується на установку в щільну і тверду кортикальну кістку, яка знаходиться трохи нижче. Це дає наступні переваги:

  • мінімум травматизації;
  • відсутність необхідності в розрізі;
  • зведення до мінімуму ризику ускладнень.

Більше не потрібно платити за додаткову операцію, переживати довгий період загоєння. Клієнт відразу отримує те, за чим прийшов, ― заповітний зуб. А при підключенні до методики лазерного та ультразвукового устаткування процедура і зовсім проходить практично безкровно і безболісно, а післяопераційний період дуже м'який.

Які краще імпланти підійдуть в вашому випадку, може вирішити тільки лікар. Запишіться на прийом в «Європейський стоматологічний центр», щоб отримати повний план лікування і підібрати потрібний варіант під ваші потреби.