м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Що таке імпланти?


Після видалення зуба на його місце імплантують штучний корінь – титановий гвинт – на який кріпиться коронка. Це і називається імплантацією.
Навіщо потрібні зубні імплантати:
 1. Немає відчуття втрати. Сучасна коронка за відчуттями нічим не відрізняється від натурального зуба. Вона не хитається, не зрушується і не випадає. З нею комфортно в роті, немає відчуття стороннього предмета.
 2. Це природно. Зубний технік за індивідуальним зліпком виготовляє коронку, яка повністю повторює колір і форму натуральних зубів.
 3. Це гарно. Імплант дозволяє уникнути проблем із зовнішністю, які приносить відсутність зубів: появи виражених мімічних зморщок, западання губ, провисання куточків рота, передчасного старіння обличчя.
 4. Це зручно. Ви можете приймати їжу, посміхатися і розмовляти так само як робили це раніше.
 5. Здоров'я порожнини рота. Після довгої відсутності зуба сусідні поступово зміщуються на його місце. Результат – неправильний прикус, нерівномірний розподіл навантаження на зуби під час жування. Швидка імплантація виключає всі ці ризики.
 6. Здоров'я шлунково-кишкового тракту. Якісне пережовування їжі здатний забезпечити тільки повний комплект зубів. Відсутність навіть одного зуба веде до недостатньої обробки їжі в роті та проблем з перетравленням.
Можливість посміхатися, коли хочеться – це важливий бонус до психологічного комфорту і впевненості в собі. Імплантація зубів – це інвестиція у власне здоров'я і добре самопочуття.
 

 


MiMi – найкраща німецька методика імплантації


У стоматології існує безліч методик імплантації, але саме MiMi (малоінвазивна методика імплантації) визнана найкращою в європейській спільноті.
Щоб імплант добре тримався, його вставляють у кістку – альвеолярний відросток. Часто в ній не вистачає того обсягу кісткової тканини, який потрібен для якісної фіксації імплантату, а тому проводиться додаткова операція «синус-ліфтинг», у процесі якої лікар розрізає ясна і нарощує кістку. Це дорого, довго і несе ризик – штучна кістка може просто не прижитися.
Головна перевага малоінвазивної методики MiMi – це відсутність операцій в принципі. Якщо кістки в типовому місці не вистачає, то імплант встановлюють у щільну щелепну кістку, зону горба – туди, де найбільше кровоносних судин. Сильне кровопостачання значно підвищує шанси на приживлення.
 
 
Для цього виду імплантації використовують спеціальні односкладні гвинти – довші та тонші за звичайні. Цілісна конструкція дозволяє одразу надіти тимчасову коронку і забезпечити негайне навантаження Immediate Loading, комфорт у ротовій порожнині.
 

Переваги MiMi – малоінвазивної методики імплантації


 1. Клієнт одразу отримує те, за чим прийшов, – здорові зуби.
 2. Весь процес імплантації проводиться всього в 1-2 етапи.
 3. Немає операції, а значить, немає післяопераційних ризиків, кровотечі, довгого періоду відновлення, ризику неприживлення штучної кісткової тканини.
 4. Це безболісно – процедура проводиться з мінімальним втручанням під комп'ютерною анестезією. Нема потреби робити розрізи та відшаровувати кісткову тканину, а тому після операції ви не відчуєте дискомфорту.
 5. Жодної кровотечі – її виключає трансгінгівальний метод.
 6. Швидкий період реабілітації – близько 4 місяців.
 7. Не потрібні формувачі ясна та інші пристосування в роті.
 8. Доступні ціни – відпадає необхідність у дорогих операціях з синус-ліфтингу, аугментації, установці формувача ясен.
MiMi – поширена методика імплантації в усьому світі, схвалена міжнародними спільнотами. Саме її рекомендує пацієнтам Німецька Асоціація Імплантологів, як найбільш щадний і ефективний спосіб отримати нові та гарні зуби.
 

Технологія MiMi: як все відбувається


Досвідченими руками стоматолога все відбувається просто і швидко:
 1. Лікар знеболює лунку відсутнього зуба за допомогою комп'ютерної анестезії.
 2. Видаляє ділянку ясен під розміри гвинта. Кровотеча практично відсутня.
 3. Вставляє гвинт у кістку під певним нахилом. Починається негайний процес злиття імплантату і кісткової тканини.
 4. Фіксує тимчасові коронки для негайного навантаження Immediate Loading.
 5. Знімає індивідуальні зліпки, і через 3-4 місяці після приживлення ставить постійні коронки.
В результаті клієнт отримує зуби за 1-2 відвідування – без болю, без операцій, без ризиків відторгнення. Титанові дентальні гвинти зі спеціальним покриттям, завдяки якому вони відмінно інтегруються в кістку, служать щонайменше 30 років.

Якщо видалення зуба та імплантація відбувається в 1 день, фахівець Європейського Стоматологічного Центру використовує п’єзохірургію. Вузьким тонким променем лазера видаляється зуб або його залишки. Лазером готується стерильне операційне поле – поверхня очищається від інфекцій і кісткових фрагментів. Видалення відбувається швидко, без болю, без пошкодження ясен і з мікроскопічною точністю.
 

Кому підходить MiMi методика


Малоінвазивна методика імплантації підходить всім пацієнтам у віці від 18 років. Щадна безопераційна процедура ідеально підходить літнім людям, пацієнтам з погіршеною регенерацією і проблемами зі згортанням крові.
MiMi методика – чудовий варіант для тих, кому не підходять інші варіанти протезування:
 • при відсутності останніх зубів у ряду або повної адентії (немає на що кріпити протез);
 • непереносність акрилу (гвинт виконаний з титану – гіпоалергенного та абсолютно безпечного металу).
Протипоказання до призначення імплантів за MiMi методикою: захворювання серцево-судинної та нервової системи, онкологія, туберкульоз, цукровий діабет, психічні захворювання в гострій фазі, патології імунної системи. Відносним протипоказанням є наявність будь-яких запальних процесів у ротовій порожнині. Перед імплантацією спочатку необхідно пролікувати всі наявні проблеми.
 
MiMi методика з негайним навантаженням не застосовується, якщо імплант буде встановлений в кістки із зусиллям менше 40H. Чи потрібні зубні імплантати? Так – якщо ви хочете жити повноцінним життям: їсти, посміхатися, розмовляти та в будь-якій ситуації відчувати себе впевнено. Імпланти – це чудово, а з малоінвазивною методикою MiMi – це ще і швидко, без болю та операцій.