м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Тривалість відновлювального періоду залежить від різних факторів. Значення мають індивідуальні особливості, больовий поріг, складність операції, кількість імплантатів. Якщо при встановленні використовуються сучасні технології, процедура може займати 10-20 хвилин. Але навіть якщо обсяг операції невеликий, в організмі відбуваються зміни, в результаті з'являється біль у місці розрізу, виникає набряк ясен.

Сучасна імплантація відрізняється від тієї, що використовувалась раніше. Якщо раніше застосовувався двоетапний протокол встановлення, то зараз, завдяки Мінімально Інвазивній Методиці Імплантації, достатньо одного відвідування спеціаліста. Хірургічне втручання максимально скорочено, пацієнт менше страждає від набряків і синців. В результаті реабілітація займає мінімальну кількість часу. Але слід враховувати, що навіть при використанні малоінвазивних технологій з'являться неприємні відчуття, подібна реакція – нормальна. Зазвичай у місці встановлення імплантата з'являється печіння і свербіж після того, як перестає діяти анестезія.

Як довго болить місце після імплантації зуба?

Пацієнт може відчувати різні види болю. Вона буває ниючою, гострою, тиснучою або ріжучою. Можлива поява стиснення тканин, з'являється набряк губи і щоки. Болісні відчуття можуть виникати і в інших частинах щелепи. Подібні явища – це нормально, вони можуть тривати від двох до чотирнадцяти днів, залежно від складності операції. Не варто панікувати, якщо болі:

  • з'явилися через кілька годин - це говорить про те, що закінчилася дія анестезуючого препарату;
  • стають тягнучими, можливе пульсування при нахилі - зазвичай вони припиняються через два-три дні, іноді – через п'ять-сім.

Необхідно враховувати, що протягом двох днів після операції температура може підніматися до 38 градусів. П'ять-сім днів можливе виділення сукровиці. Набряк, що утворюється на яснах і щоці, зникає через три-чотири дні. Спеціаліст обов'язково розповість, скільки триває біль після імплантації зубів, в яких випадках обов'язково потрібно звернутися до клініки.

Лікаря необхідно відвідати в тому випадку, якщо болісні відчуття не проходять через два тижні, до них приєднуються різні симптоми, стан погіршується. Також необхідно звернутися при збільшенні набряку через три-чотири дні, почервонінні ясен, виділенні сукровиці більше, ніж протягом семи днів. Приводом для звернення до спеціаліста є поява неприємного запаху, виділення гною з рани, рухливість імплантата, постійно підвищена температура тіла.

Пацієнти, які цікавляться, як довго болить після імплантації зуба, повинні розуміти, що всі реакції – індивідуальні. У деяких людей болісні відчуття зникають вже через добу після звернення до клініки. А якщо штучних зубів встановлено кілька, можна відчувати неприємні відчуття протягом кількох днів.

Важливо правильно виконувати рекомендації, адже доктор точно знає, скільки днів болить зуб після імплантації, як зняти больовий синдром і яку їжу можна вживати.

Яку тактику обирають спеціалісти ЄСЦ?

Клініка оснащена сучасним обладнанням, відповідно, для лікування пацієнтів застосовуються новітні технології. Для того щоб імплантація пройшла успішно, потрібно ретельно підготуватися. Саме тому спеціалісти уважно обстежують пацієнта, виключають протипоказання і планують лікування.

Усі лікарі, які працюють у клініці – досвідчені професіонали, які виконали сотні операцій. Вони здатні впоратися з найскладнішим випадком. У процесі роботи користуються тільки оригінальними комплектуючими, інструментами та обладнанням, які виготовлені перевіреними виробниками.

Після операції пацієнт отримує повну інформацію про те, скільки днів болить після імплантації зуба, коли потрібно знову відвідати спеціаліста. Запишіться на первинний огляд, щоб дізнатися, які етапи знадобляться для відновлення зубного ряду. Наші спеціалісти допоможуть відновити ідеальну посмішку.