м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Зазвичай весь процес лікування, відновлення ділять на кілька основних етапів: підготовчі маніпуляції, вживлення штучних елементів. Але загалом такий поділ є узагальненим. Щоб дійсно зрозуміти, як роблять імплантацію зубів, необхідно кожен крок ретельно вивчити.

Як зазвичай відбувається процедура імплантації зубів: етапи

Алгоритм дій включає в себе кілька основних кроків:

  • Підготовчі процедури. Безпосередньо підготовчі маніпуляції тривають не більше одного місяця. Але це тільки в тому випадку, якщо вам не потрібне додаткове лікування зубів, пластика, інша підготовка може значно затягнутися.
  • Інвазія. У даному випадку мається на увазі вживлення нижнього елемента зуба. Найтриваліший етап може займати близько півроку.
  • Встановлення спеціальної системи для формування ясен. До наступного кроку можна переходити через два або три тижні.
  • Монтаж абатмента. Така процедура займає всього близько півгодини, залежно від того, яку кількість зубів потрібно імплантувати.
  • Протезування. Монтаж коронкового елемента. Це найпростіший, короткий і безболісний крок. Але для того, щоб виготовити ідеальну коронку, з якою людина почуватиметься максимально комфортно, може знадобитися близько одного місяця.

Як саме відбувається імплантація зуба, протезування? Спеціаліст надрізає ясна скальпелем або ж лазером. Потім повноцінно оголюється зона вживлення. Все це проводиться, звичайно ж, під анестезією. Потім висвердлюється канал під корінь, який буде вставлятися. За довжиною штифта висвердлюється отвір у кістковій тканині. Імплант ставиться за допомогою спеціального інструменту, який дозволяє вкрутити його в кістку. Всі відшаровані тканини після цього повертають на місце, ушивають спеціальними нитками. Після того, як штифт приживеться, буде встановлена на нього готова коронка. Ця процедура менш болісна і більш швидка.

Завершення всього «заходу» – реабілітація. Її тривалість залежить від того, яка конкретно технологія імплантації була використана, а також від того, наскільки грамотно і ретельно пацієнт дотримується всіх правил і вимог, встановлених спеціалістом.

Які процедури ще необхідно пройти перед імплантацією зубів?

Перша і основна процедура, яка повинна проводитися за будь-яких обставин, – ретельний первинний огляд. Це дуже важливий і відповідальний момент, оскільки саме в процесі нього стоматолог обирає найкращий спосіб лікування, а також перевіряє можливість проведення такої операції в принципі. Також необхідно в цей момент виявити всі можливі протипоказання, щоб у подальшому пацієнт не зіткнувся з неприємними наслідками.

На цій стадії потрібно пройти такі діагностичні процедури:

  • Огляд у таких спеціалістів, як стоматолог, сімейний лікар-терапевт, кардіолог, ЛОР. Якщо є певні показання, можливо, вам порекомендують також відвідати ендокринолога, невропатолога тощо.
  • Обстеження інструментального характеру. Це важливо для того, щоб зрозуміти всі особливості кістки, переконатися в її обсязі. Також вам обов’язково призначать зробити рентген-знімок, особливо тієї області, куди буде вживлятися штучний елемент. Щоб провести обстеження кісткової тканини, ніяк не обійтися без КТ.

Потім вас чекатиме ретельна санація ротової порожнини. Мається на увазі, що будуть проводитися додаткові підготовчі маніпуляції, але все залежить від загального стану ротової порожнини. У деяких ситуаціях рекомендується провести лікування пульпіту, карієсу або ж видалення сусідніх зубів, якщо вони вже в поганому стані. Якщо недостатній обсяг тканин, тоді проводиться ще й остеопластика.

Якщо вас цікавить максимально оперативний і абсолютно безпечний спосіб імплантації, тоді зверніть увагу на Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi, який дозволяє негайно провести встановлення імпланта в лунку після видалення зуба.