м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Одномоментна базальна імплантація складається з декількох етапів. Завдяки використанню інноваційного обладнання (лазера), травматичність зводиться до нуля. Причому особливістю базального методу є те, що навіть при дефіциті дентальної тканини імплантат може бути впроваджений у кістку та успішно відновлений зубний ряд. Протипоказань до цього відновлювального лікування практично немає, а результат завжди ідеальний. У Європейському Стоматологічному Центрі, який розташований у Києві, пропонують унікальну суперсучасну методику — MiMi. Це малоінвазивна процедура з мінімальним реабілітаційним періодом.

Головні етапи проведення малоінвазивної MiMi імплантації

У переважній більшості випадків, досвідчений стоматолог намагається врятувати зуб до останнього. Тільки критичні пошкодження змушують лікаря прийняти рішення про видалення. Причому важливо якнайшвидше поставити протез, інакше наслідки будуть плачевними. На кістку не буде проводитись належне навантаження, внаслідок чого вона почне деградувати. Через відсутній корінь відбувається деформація у зубному ряді. За допомогою методу MiMi можна відновити зуб/зуби максимально швидко і без ускладнень. Послідовність виконання імплантації виглядає наступним чином:

  • імплант передбачає наявність спеціальної різьби, за рахунок якої він легко вкручується в кістку і надійно там закріплюється;
  • при цьому відсутня необхідність попереднього формування ложа у яснах, штифт добре встановлюється у дентальну тканину;
  • MiMi імплант, на відміну від звичайного, що складається з двох частин (штучного кореня і протеза), одразу йде цільним.

Таким чином, штучний зуб виконує всі функції природного — він забезпечує миттєве навантаження на ясна, виключена можливість поломки імпланта під час використання. У ЄСЦ цю операцію виконують досвідчені імплантологи на найсучаснішому обладнанні.

Переваги відновлення зубного ряду MiMi імплантами

Наші спеціалісти проходять практику в найкращих європейських стоматологічних клініках. Ми перші і єдині пропонуємо метод MiMi у Києві, протягом кількох днів ви зможете повернутися до звичного способу життя, відновлювальний період займає мінімум часу. На консультації пацієнт завжди може дізнатися, що таке базальна імплантація зубів і чим метод MiMi краще традиційного. Якщо у вас порушена жувальна функція або ви страждаєте від неестетичної усмішки, варто скористатися шансом поставити протез у найкращих спеціалістів Європейського Стоматологічного Центру. Після огляду спеціалістом проводиться санація ротової порожнини (якщо це необхідно), потім узгоджується кількість необхідних імплантатів.

Спеціалісти ЄСЦ працюють за технологією негайного навантаження Immediate Loading, яка має масу переваг:

  • немає необхідності у проведенні підготовчих етапів, штифт можна встановити навіть без використання кісткової пластики;
  • немає ризику виникнення кровотечі, оскільки всі хірургічні маніпуляції проводяться за допомогою ербієвого лазера;
  • при розрізі лазером тканин відбувається коагуляція судин, невеликий прокол швидко загоюється;
  • завдяки миттєвому навантаженню у дентальній тканині швидко відновлюється кровообіг, припиняються процеси деградації.

Пацієнт не відчуває болю або дискомфорту, вже через кілька днів повністю відновлюється жувальна функція. Тепер ви знаєте, базальна імплантація зубів — вже пройдений етап, що таке MiMi метод — також зрозуміло з вищесказаного. Записуйтеся на консультацію до імплантолога з ЄСЦ, ви стовідсотково залишитесь задоволені результатом лікування.