м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Це не одне і те ж: комбіновані зубні імпланти та комбінована імплантація

Сучасні зубні імпланти представлені різноманітними форматами, видами та розмірами. З їх допомогою можна вирішити практично будь-яку проблему. Одним з варіантів комплексного відновлення зубів є комбіновані імпланти. Це цільні конструкції, що поєднують у собі кілька видів штифтів. На даний момент є застарілими, застосовуються лише в деяких особливо складних випадках, наприклад, для відновлення зубів після аварії або хвороби. В інших випадках стоматологи можуть запропонувати комбіновану імплантацію.

Що таке комбінована імплантація зубів?

Важливо розуміти різницю термінів. «Комбіновані імпланти» і «комбінована імплантація» – це не одне й те ж. Перші представляють собою цільні, часто громіздкі конструкції. Друге поняття передбачає поєднання кількох окремих видів імплантації, наприклад, однокомпонентних конструкцій з негайним навантаженням у жувальній зоні та класичних у фронтальній. Стоматолог підбирає комбінацію технік, спираючись на дані огляду та індивідуальні особливості пацієнта.

Різними можуть бути не тільки техніки виконання, але й види конструкцій. Наприклад, ROOTT-імплантація робить можливим застосування трьох типів імплантів одночасно. Для кожної зони щелепи підбирають такий вид і техніку, які найкраще підходять за показаннями.

Переваги комбінованої імплантації

Поєднання кількох методик і видів імплантів дозволяє відновити всі зуби у найкоротші терміни без попередньої підготовки. Більш традиційні техніки мають багато вимог, зокрема, до обсягу кістки під яснами. Тверда тканина повинна бути в стані утримувати імпланти довгі роки. Але є нюанс: після втрати зуба кістка під ним швидко атрофується. Тому стоматологи перед імплантацією повинні провести операцію по синус-ліфтингу. Таким способом вони заповнюють недостатній обсяг кісткової тканини штучним матеріалом. Це травматичне втручання, яке віддаляє момент відновлення зубів на 9–12 місяців. Саме стільки триває період повного приживлення.

Комбінована імплантація дозволяє уникнути операції по синус-ліфтингу. Там, де обсяг кістки недостатній, застосовуються альтернативні техніки. Одна з них – імплантація зубів однокомпонентними базальними імплантами з негайним навантаженням. Конструкції вживлюються не в під'ясневу тканину, а глибше, в кортикальну кістку (вона не розсмоктується з часом, завжди залишається незмінно міцною). Зокрема, Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi дозволяє позбутися повної або часткової адентії без проблем з аналізами, обстеженнями та протипоказаннями. Техніка, що застосовується в клініці «Європейський Стоматологічний Центр», є унікальною за рахунок делікатності, нетравматичності та відсутності ускладнень під час реабілітації.

Інші переваги комбінованої імплантації:

  • можливість проведення операції навіть при вузькому гребені;
  • зменшений реабілітаційний період;
  • варіанти комбінацій на будь-який бюджет.

Для економії стоматолог може запропонувати поєднання імплантів зі знімними або незнімними протезами. Таким чином, комбінована методика дозволяє лікарю і пацієнту дійти до оптимального за ціною та якістю варіанту відновлення зубів.