м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Якщо ви опинилися в такій ситуації, не варто позбавляти себе можливості усміхатися від щирого серця. Мінімально інвазивний метод імплантації зубів (MiMi) допоможе відновити цілісність зубного ряду, забезпечить повноцінну функціональність зубощелепної системи та красу усмішки. Ця методика є на сьогодні найкращим рішенням для відновлення втраченого зуба або декількох.

 

Імплантат імітує корінь зуба і слугує опорою для кріплення протезів. На відміну від застарілого класичного методу, де опорою є здорові зуби, імплантат вживлюється в ясна, не взаємодіє і не руйнує прилеглі одиниці. Після процедури встановлення дентальних імплантатів унікальний метод відновлення MiMi передбачає реабілітацію в найкоротші терміни. Під час встановлення не потрібні додаткові оперативні втручання та маніпуляції. Оскільки альтернативи інвазивному методу немає, а еліксир для вирощування нових зубів ще не придумали, чекати дива не доводиться. Скористайтеся послугами нашого центру та поверніть собі колишню усмішку.

Які існують протипоказання при імплантації зубів?

Мінімально інвазивний метод імплантації вважається одним із найінноваційніших способів відновлення втрачених зубів. На жаль, не кожен охочий може вставити нові зуби та отримати голлівудську усмішку, скориставшись цією послугою. Існує низка протипоказань, яким необхідно приділити пильну увагу. До них належать абсолютний вид протипоказань і відносний (протипоказання тимчасового характеру). Якщо останні — це питання часу, залежать від поставлених перед собою цілей, то абсолютні протипоказання роблять процедуру неможливою. До них належать:

 • алергічна реакція на місцеві або загальні анестетики;
 • несвертання крові (гемофілія), важкі форми захворювань серця;
 • розлади ЦНС, за яких неможлива адекватна поведінка клієнта;
 • порушення метаболічних процесів в організмі, туберкульоз та його ускладнення; 
 • венеричні захворювання, злоякісні новоутворення;
 • синдром набутого імунодефіциту (СНІД/AIDS);
 • дифузно-запальні захворювання — дерматоміозит, гіпоплазія;
 • захворювання кістково-м'язової системи, що знижують регенерацію тканин.

 

У недалекому минулому список абсолютних протипоказань був набагато ширшим. Завдяки впровадженню інноваційних технологій, можливість імплантації зубів з'явилася у пацієнтів із цукровим діабетом, за певних показників цукру в крові.

 

Відносні або протипоказання тимчасового характеру — це ситуація, через яку процедуру може бути відкладено. Наприклад, внаслідок звичайного простудного захворювання та проходження курсу лікування. Розглянемо, які бувають тимчасові протипоказання для імплантації зубів:

 • запальні захворювання ротової порожнини;
 • обмеження за віком (до 18 років); 
 • вагітність або грудне вигодовування дитини;
 • інфекційні процеси організму;
 • зловживання алкоголем, куріння;
 • наркологічна залежність;
 • ослаблений імунітет, що підвищує ризик захворювань;
 • захоплення екстремальними видами спорту.

 

У випадках вживання наркотичних речовин, спиртних напоїв або куріння вибір залишається тільки за вами — шкідливі для всього організму звички або здоровий спосіб життя та голлівудська усмішка. Ні в якому разі не робіть припущень і не займайтеся самодіагностикою. 

 

Вищеперелічені протипоказання не повинні бути приводом для відмови від відвідування стоматологічного центру. Кожна проблема може бути вирішена в індивідуальному порядку при першому відвідуванні лікаря. 

Не приписуйте свій вік до причин відмови від імплантації. Процедура проводиться і в дев'яносто років, якщо дозволяє фізичний стан клієнта. 

 

Висококваліфіковані лікарі Європейського Стоматологічного Центру — справжні професіонали своєї справи, які успішно справляються з проблемами різного рівня складності протягом багатьох років. Використання сучасного обладнання є гарантом досягнення поставлених цілей.

Особливості імплантації зубів у нашій клініці

Зрозуміло, що зуб видалено і його не повернути. Клініка ЄСЦ готова запропонувати вам унікальну можливість відновити втрачений зуб за найсучаснішою, надійною та недорогою технологією. Оскільки імплантація — це досить складна та трудомістка процедура, ми ніколи не ризикуємо здоров'ям пацієнта. Кожен клієнт проходить візуаль не обстеження та консультацію у стоматолога. Наступними кроками будуть комп'ютерна томографія, санація ротової порожнини, кісткова пластика, встановлення імплантата та багато інших важливих процедур. Усі люди різні й потребують індивідуального підходу. Про всі нюанси процедури вам розкажуть співробітники клініки.