м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Швидкість приживлення імпланта залежить від багатьох факторів, і один з них – його покриття. Поверхні конструкції контактують з травмованою ділянкою під яснами. Дуже важливо, щоб вона не викликала ані подразнень, ані запалень. Про те, які існують види поверхонь, у чому їх переваги, розкажемо далі.

Різновиди покриттів імплантів

У сучасній стоматології поверхня імплантата може бути:

  • шорсткою. Нерівності збільшують площу штифта і служать своєрідною опорою для кістки. Вона наростає на імплант щільніше, ніж на поліроване покриття;
  • гладкою. Має антибактеріальний ефект. На слизькому і рівному покритті патогени не накопичуються. Щоб така конструкція надійно трималася, виробники постачають її з агресивною або компресійною різьбою.

Деякі імпланти додатково покривають фтором, кальцієм та фосфором. Активні елементи сприяють регенерації та приживленню конструкції.

Який імплант вибрати?

Вибір імпланта залишається за стоматологом. Зазвичай лікар підбирає модель з шорсткою поверхнею, якщо у пацієнта спостерігається тенденція до уповільненої регенерації тканин. Поліровані гладкі імпланти показані людям із запальними процесами в ротовій порожнині.

Фахівці клініки «Європейський Стоматологічний Центр» зупинили свій вибір на інноваційних швейцарських системах ROOTT. Моделі базальних імплантатів представлені різними видами поверхонь. Вони адаптовані під ті чи інші потреби пацієнтів. Системи ROOTT обирають за такі переваги:

  • операцію можна провести в день видалення зуба;
  • немає необхідності нарощувати кісткову тканину. Довгі і тонкі імпланти фіксуються глибше, у щільну кортикальну кістку;
  • швидкість приживлення конструкцій ROOTT вища в 1,5–2 рази, якщо порівнювати з традиційними моделями;
  • мінімальна інвазивність дозволяє відновити всі втрачені зуби за 1 раз навіть при повній адентії.

Важливо! Клініка «ЄСЦ» має ліцензію на виконання найделікатнішого і малотравматичного способу відновлення зубів. Ми використовуємо інноваційний Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi. Технологія широко розповсюджена в Європі, вона схвалена Німецькою Асоціацією Імплантологів.

Імплантація зубів за методом MiMi не потребує нарощування кісткової тканини, тому в рази скорочує час на встановлення імпланта, роблячи післяопераційний період комфортним і безболісним. Пацієнту не потрібно здавати багато аналізів та обстежень перед процедурою. Втручання настільки акуратне, що його можна застосовувати навіть для пацієнтів з хронічними захворюваннями, при яких класична імплантація недоступна. З MiMi ви одразу отримуєте те, за чим прийшли. У вас будуть нові і здорові зуби!