м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Шаблон для імплантації зубів — це заздалегідь виготовлений пристрій, який одягається на щелепу під час операції та допомагає стоматологу виконати установку максимально якісно. В виробі зроблені порожнини — вони показують лікарю правильний напрям для штифтів. Таким чином, установка імплантів відбувається з точністю до 0,1 мм.

Коли необхідні зубні шаблони

На сьогоднішній день шаблони є атрибутом при будь-якому способі імплантації. Такі конструкції дозволяють звести до мінімуму можливі помилки та ускладнення під час операції. Їх використання показане у таких випадках:

  • повна адентія;
  • одночасна установка декількох імплантів;
  • відновлення передніх зубів, для яких важливу роль грає фактор естетики;
  • неправильний прикус;
  • травма зубощелепного апарату.

При витонченій кістковій тканині направляючі покажуть лікарю точне місце, яке витримає навантаження імплантом без попередньої операції синус-ліфтинг.

Переваги шаблонів для імплантації

Пристрій виготовляється в зуботехнічній лабораторії за 3–7 днів. Це трохи уповільнює підготовку до імплантації, але в рази підвищує її ефективність. Використання шаблонів у стоматології доцільне з таких причин:

  • дозволяє лікарю встановлювати імпланти з високою точністю нахилу;
  • повністю зберігає анатомічні структури зубного ряду пацієнта;
  • зменшує травматичність хірургічного втручання, внаслідок чого реабілітаційний період проходить швидше і комфортніше.

Готові направляючі для імплантів скорочують загальний час операції. Виріб не обмежує огляд лікаря, оскільки виконаний з прозорого матеріалу.

Процес виготовлення шаблону зубного імпланта

Пацієнту виконують комп'ютерну томографію, за результатами якої підбирають модель імплантів і визначають їх майбутнє місцерозташування. Лікар знімає зліпки щелеп, сканує їх і створює 3D-модель. У спеціальній програмі розробляється сценарій запланованої операції, в тому числі — кути нахилу майбутніх імплантів.

На основі 3D-моделі створюють зубний шаблон і оснащують його отворами для імплантів і кріпленнями для точної фіксації. Конструкцію можна використовувати не тільки для операції, але й як опору для тимчасових протезів.

Максимальну ефективність зубні шаблони показують у поєднанні з Мінімально Інвазивним Методом Імплантації MiMi. Разом вони дозволяють досягти відмінних результатів від операції. Пацієнт отримує нові та міцні зуби, комфортний відновлювальний період, а також відсутність проблем з аналізами, обстеженнями, протипоказаннями та ускладненнями.