м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Ні дня без зуба: імплантація Immediate Load проти класичної установки

Пора ставити імплант? У стоматології є 2 способи зробити це: класичний і за протоколом негайного навантаження. У першому випадку ви отримаєте новий зуб через 6–12 місяців, у другому – вже завтра. Вибір – за вами. І за вашим стоматологом, звичайно.

 

Що таке класична імплантація?

Це традиційний спосіб відновлення зубів, який довгі роки був безальтернативним варіантом. Його головний недолік – в тому, що отримати імплант можна мінімум через 6–12 місяців з моменту першого відвідування стоматолога. За цей час лікар проводить наступні маніпуляції:

  1. Виконує нарощування кісткової тканини (потрібно у 75% випадків). Далі слідує проміжок очікування, поки штучний матеріал приживеться.
  2. Через 5–6 місяців стоматолог розрізає ясна і просвердлює отвір, у яке вставляє імплант.
  3. Через 4–6 місяців (стільки триває приживлення штифта в кістці) лікар знову розкриває ясна для встановлення формувача.
  4. Через 7 днів стоматолог надягає постійну коронку, яка була завчасно виготовлена за індивідуальними параметрами пацієнта.

Інтервали між маніпуляціями вказані мінімальні і можуть збільшуватися через ускладнення або уповільнену регенерацію тканин. Таке буває при зниженому імунітеті, хронічних захворюваннях, проблемах з серцево-судинною системою.

 

 

Що таке Immediate Load?

Одномоментна імплантація з негайним навантаженням – це можливість отримати зуби за 1 день. Давайте трохи розберемося в термінології, щоб переваги методу були зрозуміліші.

Малоінвазивна імплантація – спосіб встановлення імпланта методом проколу. Щоб виконати отвір для штифта, стоматолог використовує лазер, а не скальпель, завдяки чому пошкоджується значно менша площа тканин.

Негайне навантаження – це фіксація коронки відразу після вживлення штифта. Не потрібно чекати місяцями, пацієнт одразу отримує повноцінний зуб.

 

Щоб уникнути операції з синус-ліфтингу, у клініці «Європейський Стоматологічний Центр» практикують європейську технологію, визнану найбільш щадною Міжнародною Асоціацією Імплантологів. Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading має такі переваги:

  • практично повна відсутність крові, болючих відчуттів, дискомфорту;
  • швидкий і комфортний реабілітаційний період;
  • відсутність необхідності в дорогій операції з нарощування кісткової тканини.

Операція малотравматична, тому не несе в собі ризиків для здоров’я. Пацієнт одужує швидко і без ускладнень, про що свідчать відгуки пацієнтів і статистичні дані міжнародних спільнот.