м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Класична імплантація з відстроченим навантаженням: підводні камені та альтернативи

Імплантація з відстроченим навантаженням – класика у світі стоматологічного протезування. Довгий час це був єдиний варіант повернути втрачений зуб. Сучасна медицина пропонує кілька більш ефективних альтернатив – вони менш травматичні і не такі тривалі. Про те, чим хороша і погана відстрочена навантаження, які її особливості, і піде мова в статті.

 

Імплантація з відстроченим навантаженням: плюси і мінуси

Оскільки технологія застосовується давно, її можна назвати найперевіренішим способом відновлення. Це основна і, мабуть, єдина перевага відстроченого навантаження. Недоліків більше:

  • це довго. Імплантація проходить у 2 етапи: спочатку вживлюють штифт із заглушкою, після чого 4–6 місяців очікують повного загоєння. Якщо огляд підтвердить успішну інтеграцію, ставлять формувач ясен, і тільки через ще 7 днів надягають постійну коронку;
  • це дорого. У 75% випадків при двоетапній імплантації потрібно проведення додаткової операції з синус-ліфтингу – нарощування кісткової тканини;
  • це травматично. Часто спосіб передбачає використання скальпеля замість лазера. Отвір у лунці виконується розрізом, а не проколом, що збільшує травмовану площу, підвищує ризики кровотечі та відтягує процес загоєння. При встановленні формувача ясен м’які тканини знову розрізають, а значить, знову доведеться відчувати болючі відчуття.

Але головний недолік відстроченого навантаження в тому, що пацієнт не отримує відразу те, за чим прийшов, – нові зуби. 6 місяців – мінімальний термін очікування, але чекати доведеться довше, якщо знадобиться операція з синус-ліфтингу або щось піде не так вже після операції: наприклад, з’являться ускладнення, запальні процеси, хронічні захворювання уповільнять процес регенерації.

 

Альтернатива класичній імплантації

У клініці «ЄСЦ» застосовують більш щадний і швидкий спосіб відновлення втрачених зубів. Технологія широко застосовується в європейських країнах і схвалена Міжнародною Асоціацією Імплантологів як найбільш ефективна в сфері сучасного протезування.

Мінімально інвазивний метод імплантації MiMi дозволяє за 1–2 відвідування отримати новий зуб замість видаленого. При цьому немає різниці, в якому стані кісткова тканина під яснами, – імпланти фіксують в обхід, у тверду кортикальну кістку, яка незалежно від наявності чи відсутності зуба зберігає свою міцність.

Операція малотравматична – використовується тільки 1 високоточний прокол лазером, щоб отримати отвір для імпланта. Завдяки цьому метод MiMi застосовний до пацієнтів з хронічними захворюваннями та протипоказаннями до класичної системи протезування. Післяопераційний період проходить м’яко, без ускладнень і болісних відчуттів.