м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Як швидше імплантувати кілька зубів поспіль?
Щадна німецька технологія від клініки «ЄСЦ»

Коли в щелепі всі зуби на місці, навантаження при жуванні розподіляється рівномірно. Це забезпечує здоров'я не тільки ротової порожнини, але і травної системи. Відсутність одного зуба призводить до підвищеного навантаження на сусідні. Як наслідок, вони швидше руйнуються і потребують видалення. З цієї причини відсутність кількох зубів поспіль – це не рідкість.

Щоб зупинити руйнівний процес, необхідно якнайшвидше встановити імпланти. Вони повернуть рівномірне навантаження і можливість повноцінного жування.

 

Чому імпланти, а не протези

Знімний протез – більш економічне рішення, проте він не повертає повною мірою функцію жування. Конструкція кріпиться на сусідні опорні зуби, через що вони не тільки не перестають руйнуватися, але й псуються ще швидше від посиленого навантаження.

У порівнянні з протезами, імпланти мають наступні особливості:

  • повноцінно беруть участь у процесі жування;
  • навантажують підясневу кістку, не даючи їй просісти;
  • служать мінімум 10–15 років (для протезів максимальний термін експлуатації – 10 років);
  • не відрізняються за виглядом від справжніх зубів.

На відміну від знімних протезів, імпланти комфортніші. Не відчувається тиск на ясна, немає проблем з мовленнєвим апаратом. У більшості випадків їх встановлюють один раз і на все життя.

 

Три варіанти імплантації

Залежно від кількості та розташування втрачених зубів стоматолог може запропонувати один з трьох способів заміщення:

  1. одиночні коронки - на кожен зуб встановлюють окремий імплант;
  2. мостоподібний протез - фіксується на опорні імпланти;
  3. системи All-in-4, All-in-6, All-in-8 - застосовуються, коли відсутні всі зуби (або більшість). В щелепу встановлюють 4, 6 або 8 імплантів, на які кріпиться цільна конструкція з коронками.

Найбільш надійним варіантом є імплантація кількох зубів одиночними коронками. Цей спосіб дозволяє досягти правильної постановки прикусу і рівномірного розподілу навантаження при жуванні.

 

Методи імплантації при відсутності кількох зубів

Розрізняють одноетапну і двоетапну техніки встановлення імплантів. Вони відрізняються ступенем травматизації і тривалістю протезування.

Двоетапна імплантація – найбільш травматична процедура. Вона займає від 6 до 12 місяців. Хірург скальпелем розрізає ясна і встановлює конструкцію в кістку. Після приживлення на штифт кріпиться коронка. Якщо кістка під яснами недостатньо щільна, попередньо проводиться операція з її відновлення. Це збільшує загальний термін імплантації.

Одноетапна технологія більш щадна і швидка. Імплантація проводиться відразу після видалення, безпосередньо в лунку відсутнього зуба. Для виконання такої процедури має бути дотримана одна умова: достатня щільність кісткової тканини під яснами. В іншому випадку можна вдатися до альтернативи, яку пропонує клініка «Європейський Стоматологічний Центр». Ми надаємо можливість пацієнтам уникнути операції синус-ліфтингу за допомогою імплантації за мінімально інвазивним методом MiMi. Інноваційна методика дозволяє фіксувати штифти в обхід підясневої кістки, спрямовуючи їх у більш щільну і міцну кортикальну зону.

При цьому ми використовуємо лазерну технологію і пьєзохірургію – передові інструменти, які дозволяють за мінімальної травматизації за 1 відвідування очистити оперовану зону від інфекцій і каріозних осередків, видалити зруйнований зуб. Отвір у яснах виконується методом проколу, а не розрізу, що гарантує швидке загоєння, практично повну відсутність крові і комфортний післяопераційний період. У пацієнта, який відновив зуби за методикою MiMi, ніколи не буде проблем з обстеженнями, ускладненнями, аналізами і протипоказаннями.