м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Імплантація передніх зубів за 2 дні в клініці «ЄСЦ»

Коли пацієнт приходить із зруйнованим переднім зубом, лікар повинен екстрено розписати план лікування. Тут не підійдуть консервативні методи імплантації – вони займають 6–12 місяців, а людині потрібна можливість спокійно посміхатися вже зараз. Передній зуб – це завжди підвищена відповідальність для стоматолога, якому доведеться знайти баланс між швидкістю та естетикою.

 

Рішення – одномоментна імплантація передніх зубів

Кілька років тому пацієнтам без переднього зуба доводилося чекати півроку, щоб його імплантувати. Кісткової тканини під яснами часто виявлялося недостатньо, вона не могла надійно утримувати конструкцію, а тому спочатку проводилася операція з її відновлення штучним матеріалом – синус-ліфтинг. Це було дорого, довго і болісно.

На щастя, медицина не стоїть на місці – завдяки методиці одномоментної імплантації пацієнти отримали можливість відновлювати відсутній зуб за 2 прийоми. Конструкція встановлюється в лунку відразу після видалення. Завдяки цьому пацієнт ні на хвилину не втрачає можливості жити повноцінним життям.

Але і тут є нюанси: одномоментна імплантація підходить тільки в тому випадку, якщо після видалення кісткова тканина під яснами не встигла розсмоктатися. Іноді буває і так, що кістки недостатньо для утримання імпланта через біологічні фактори: особливостей організму, віку, супутніх захворювань. Тому знову не обійтися без синус-ліфтингу.

 

Щадна мінімально інвазивна методика

У клініці «Європейський Стоматологічний Центр» застосовують інноваційну німецьку технологію – мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi. Особливість полягає в тому, що конструкція встановлюється в глибші і щільніші кортикальні шари, які не розсмоктуються з часом і надійно утримують імплант десятками років. Методика MiMi відрізняється наступними перевагами:

  • не потрібно нарощувати кісткову тканину;
  • немає кровотечі та болю;
  • максимальні шанси на приживлення.

Завдяки комбінації інноваційного протоколу з лазерною і пьєзохірургією процес виходить максимально щадним. Мінімально інвазивний метод імплантації MiMi застосовується навіть до тих пацієнтів, яким через протипоказання було відмовлено в традиційному лікуванні. Післяопераційний період проходить комфортно і безболісно. У пацієнта не буде проблем з ускладненнями.

 

Естетична сторона імплантації переднього зуба

Фронтальна зона має підвищені вимоги до естетичності. Щоб підібрати підходящий відтінок коронки, перед процедурою необхідно провести професійне чищення Air Flow.

Внутрішня частина конструкції – штифт – не повинна просвічуватися крізь зовнішнє покриття. Тому у фронтальну зону встановлюють цирконієві імпланти білого кольору.

 

Особливості імплантації передніх зубів верхньої щелепи

Залежно від розташування зубів застосовуються різні протоколи імплантації. Це пов'язано з тим, що при жуванні навантаження лягає переважно на нижню щелепу, через що її кістка є більш щільною. Тверді тканини верхніх зубів відрізняються пухкістю і меншою твердістю. Неакуратна імплантація може призвести до травмування кістки і тривалого процесу приживлення.

Крім того, у верхній щелепі знаходяться гайморові пазухи – вони близько розташовані до кістки і можуть бути легко пошкоджені в процесі операції. Така травма може призвести до запалення і відторгнення імпланта. Тому необхідно уважно ставитися до вибору стоматолога.

 

Особливості імплантації передніх нижніх зубів

У нижній щелепі немає гайморових пазух, але є трійничний нерв, який легко зачепити при відсутності належного професіоналізму. Це загрожує ускладненнями: обширним набряком і онімінням.

Щоб такого не сталося, стоматолог повинен провести ретельну діагностику. У клініці «ЄСЦ» використовують високоточне комп'ютерне 3D-моделювання – воно дозволяє визначити розташування кістки, гайморових пазух і трійничного нерва з точністю до міліметра.