м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Гепатит більше не є прямим протипоказанням до імплантації зубів. Але є ряд нюансів, які важливо врахувати перед операцією як пацієнту, так і стоматологу.

За яких умов можлива імплантація пацієнту з гепатитом

При запаленні печінки значно знижується імунітет і уповільнюється процес загоєння тканин. Через це імплантація при гепатиті довгий час була заборонена. Зараз це можливо, але при дотриманні наступних умов:

  • хронічна або початкова стадія захворювання поза загостренням;
  • відсутність клінічних проявів хвороби;
  • нормальні показники аналізів крові.

Також пацієнт повинен отримувати необхідну терапію і перебувати на обліку у терапевта, який і дає дозвіл на проведення імплантації.

На що потрібно звернути увагу пацієнту з гепатитом

Перед імплантацією терапевт повинен підтвердити, що запалення печінки знаходиться на стадії ремісії не менше 6–12 місяців. Крім того, лікар загальної практики складає список ліків, які пацієнт повинен буде приймати в післяопераційний період для прискорення процесу загоєння.

Хворий повинен враховувати, що:

  • в його випадку найкращим вибором буде клініка, де стерильність і кваліфікація лікарів стоять на першому місці;
  • процес відновлення буде тривалішим, ніж у здорових пацієнтів;
  • існують ризики відторгнення імпланта через повільне приживлення;
  • операцію не можна поєднувати з противірусною терапією.

Пацієнт повинен бути уважним до свого здоров'я, не приховувати від лікаря симптоми погіршення здоров'я, неухильно дотримуватись лікарських рекомендацій щодо догляду за ротовою порожниною і приймати ліки строго за призначеним графіком. Все це підвищує шанси на благополучний результат операції.

Який метод імплантації обрати при гепатиті

Після видалення зуба кістка під ним поступово починає осідати і стає непридатною як опора для імпланта. Щоб відновити втрачений обсяг тканини, пацієнтам проводять операцію синус-ліфтинг, яка має тривалий період регенерації — до 6 місяців. Природно, при гепатиті такі маніпуляції загрожують довгим і складним відновленням.

Клініка «Європейський Стоматологічний Центр» пропонує пацієнтам із запаленням печінки щадний Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi. Він не потребує додаткових складних операцій, не несе в собі ризики і ускладнення. Запишіться на консультацію, щоб отримати більше інформації і підібрати найбільш відповідні при гепатиті імпланти.