м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Комп'ютерне моделювання при імплантації — це сучасний метод дослідження, який дозволяє лікарю віртуально виконати нарощування кісткової тканини, підібрати коронку, вживити штифт — і все це на тривимірній моделі щелепи пацієнта. Технологія дає можливість продумати план операції заздалегідь, прискорити процес і мінімізувати ризики ускладнень.

Комп'ютерне моделювання при імплантації зубів дозволяє з мікроскопічною точністю визначити товщину і склад кісткової тканини під яснами втраченого зуба, а це є ключовим показником для надійної фіксації штифта. Звичайний рентген не має такої можливості.

Етапи комп'ютерного моделювання

Це унікальний метод з повним набором опцій для безпомилкового вживлення імпланта. За його допомогою стоматолог виконує такі дії:

  • сканує всю щелепу;
  • створює тривимірну модель;
  • отримує точні параметри кісткової тканини;
  • виконує віртуальну операцію від нарощування щелепної кістки до підбору і фіксації коронки.

Завдяки універсальності методу комп'ютерне моделювання використовується як перед мікрохірургічними втручаннями, наприклад, Мінімально Інвазивним Методом Імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading, так і складними щелепно-ліцьовими операціями.

Переваги комп'ютерного моделювання

До появи 3D-моделювання стоматологи використовували звичайні рентген-знімки, які дозволяли розглянути лише 25% тканин в одній проекції. Інноваційний метод на 75% підвищує точність діагностики перед імплантацією, відкриваючи лікарю повний огляд з усіх боків. Тепер стоматологи можуть оцінити нижньощелепний нерв, стан судин, суглобів і пазух, висоту і щільність обох щелеп не розкриваючи ясен.

Що дає комп'ютерне моделювання і 3d-знімок зубів:

  • пошарову демонстрацію щелепи з розглядом окремих зон до міліметра;
  • попереднє створення імплантаційного шаблону;
  • мінімізацію впливу людського фактора на хід операції;
  • можливість наочного інформування пацієнта — він зможе побачити кожен етап втручання і оцінити його результат.

Така точна діагностика дозволяє проводити імплантації у складних випадках, при протипоказаннях, використовуючи Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading. Таке поєднання технік дозволяє отримати чудові результати в умовах щадного, малотравматичного втручання з комфортним післяопераційним періодом і практично повною відсутністю кровотечі.