м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Існує 2 основні методики імплантації: традиційна та малоінвазивна. Технології встановлення імпланта різняться залежно від обраного способу.

Малоінвазивна імплантація – це встановлення в 1 етап без розрізів і додаткових операцій, які знадобилися б у 80% випадків при консервативній методиці лікування. За допомогою передових технологій гвинт вживлюється не в м’яку кісткову тканину під яснами, а нижче, в щільну кортикальну кістку, яка надійно утримує імплант від 10 до 25 років. Не потрібно додатково нарощувати і ущільнювати під’ясневу тканину. Стоматолог одразу проводить встановлення в щільну, насичену кровоносними судинами зону.

Етапи встановлення при імплантації зубів

За 1-2 відвідування лікар Європейського Стоматологічного Центру виконує діагностику, за необхідності він усуває запальні вогнища і встановлює імплант. Це стає можливим завдяки 20-річному досвіду спеціалістів, цінним міжнародним знанням, високотехнологічному обладнанню та швейцарським матеріалам.

Обстеження пацієнта

На підготовчому етапі лікар виконує повну діагностику ротової порожнини. Первинна консультація включає:

 • оцінку стану емалі і ясен;
 • контроль раніше проведеного стоматологічного лікування (пломби, імпланти, мостовидні протези тощо);
 • цифрову комп’ютерну діагностику для точної постановки діагнозу і виявлення проблем на початкових стадіях;
 • визначення масштабу робіт і складання плану лікування;
 • підбір імплантів.

За необхідності лікар призначає додаткові апаратні дослідження. Визначає наявність у пацієнта захворювань і станів, за яких імплантація протипоказана. У таких випадках стоматолог підбирає альтернативне лікування.

Підготовка операційного поля

Щоб уникнути ускладнень, важливо правильно підготувати лунку. Залежно від її стану лікар застосовує наступне:

 1. Видаляє старий зуб п’єзохірургічним методом (найбільш щадний і високоточний). Ультразвукові хвилі акуратно розсікають тканини без крові та пошкоджень нервів, ефективні навіть у важкодоступних місцях.
 2. Лазером очищає лунку від інфекцій і кісткових фрагментів.

Такий комплекс методів дозволяє встановити імплант одразу після видалення зуба. Немає ризику інфікування. Не потрібно чекати загоєння поверхні, як у випадку з більш консервативними методами.

Знеболювання при імплантації

Спеціалісти ЄСЦ використовують комп’ютерну анестезію. Метод схвалений американською Асоціацією стоматологів і визнаний найбільш щадним.

Комп’ютер зчитує дані про розташування нервових закінчень у пацієнта і спрямовує апарат так, щоб не завдати жодних неприємних відчуттів. Немає відчуття розпирання, печіння, болісного введення голки. У роті комфортно, відсутнє оніміння щік, губ, язика.

Хірургічний етап

Для більш глибокої імплантації хірург лазером розсікає тканини, що приховують область ясен. Високотехнологічне обладнання має свої переваги:

 • рана загоюється в 2-3 рази швидше, ніж після скальпеля;
 • ризик інфікування мінімальний через стерилізуючі властивості лазера;
 • кровоточивість зменшується.

Така технологія найменш болісна. Вона потребує менше анестетика.

Встановлення зубного імпланта

У підготовлену та абсолютно стерильну область стоматолог вставляє імплант. За допомогою 3D-планування лікар обходить анатомічні утворення і вживлює гвинт у кортикальну кістку. На нього фіксується тимчасова коронка, а вже за кілька днів – повноцінний протез, який нічим не відрізняється від справжніх зубів.

Стоматологи ЄСЦ використовують швейцарські односкладові імпланти. Це гарантує відсутність ускладнень і поломок навіть у пізні терміни експлуатації. Імплант має набір усіх функцій для повноцінного жування і гарантовано служить мінімум 10 років.

Реабілітація після імплантації

Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading забезпечує реабілітацію в короткий термін – всього 3–4 дні. У цей час слід дотримуватись наступних правил:

 • акуратно чистити зуби в області імпланта;
 • намагатися жувати їжу тією стороною щелепи, на якій не встановлений штифт.

Необхідно дотримуватись рекомендацій стоматолога: приймати прописані антибіотики та полоскати ротову порожнину спеціальними розчинами. Після процедури лікар призначить контрольну дату перевірки результатів імплантації.

Догляд за зубними імплантами

Після реабілітації необхідно проводити регулярні гігієнічні процедури:

 • чистити зуби щонайменше 2 рази на день;
 • полоскати рот спеціальним розчином або використовувати апарат для іригації;
 • проводити професійне чищення у стоматолога кожні 6 місяців.

Належний догляд продовжить термін служби імплантатів та підтримає загальне здоров'я ротової порожнини.