м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Система імплантатів – це штучна конструкція, призначена для заміщення втраченого зуба. Сучасна стоматологія передбачає безліч варіантів, і всі вони різняться за структурою, функціональністю, зовнішнім виглядом і вартістю. Як обрати систему імплантатів, щоб процедура пройшла швидко і безболісно, а результат залишився надовго? Про це ми і поговоримо в статті.

Зубний імплант – що це?

За статистикою у 7 із 10 українців відсутній хоча б 1 зуб. Причин – багато, але результат один: чим довше відтягувати похід до стоматолога, тим сильніше це впливає на здоров'я. Здавалося б, справа тільки в естетичній складовій, але на практиці все дещо гірше. Навіть 1 відсутній зуб поступово веде до зміни прикусу, збільшення навантаження і псування сусідніх зубів, хвороб ясен і навіть захворювань ШКТ, оскільки якість жування значно погіршується і в шлунок потрапляє недостатньо оброблена їжа.

 

Відсутність зубів позначається і на стані обличчя: овал «просідає», опускаються куточки губ, раніше з’являються носогубні складки. Щоб уникнути наслідків, потрібно якнайшвидше встановити імплантат – бажано вже в день видалення зуба. Але не всі технології дозволяють це зробити. У більшості випадків потрібна додаткова операція по заповненню кісткової тканини (синус-ліфтинг), лікування наявних запалень, рентгенівський знімок на кожному етапі. Чи є альтернатива, чи можна одразу отримати у стоматолога те, за чим прийшов, – бажаний імплантат?

 

Установка імплантатів за технологією MiMi

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading давно і успішно застосовується в стоматології в усьому світі, він схвалений Німецькою асоціацією імплантологів. Наразі це найщадніший і швидкий спосіб отримати нові зуби.

Завдяки сучасному обладнанню, кваліфікації лікаря, а також інноваційним тонким і довгим штифтам можлива установка не в альвеолярний відросток, а в щільну і тверду кортикальну кістку. Це дає такі переваги:

 1. Не потрібні болючі, тривалі і дорогі операції по синус-ліфтингу. Навіщо додатково нарощувати кісткову тканину під яснами, якщо є міцна і надійна кортикальна кістка?
 2. Не потрібно чекати – процедуру можна провести відразу після видалення зуба і лазерного знезараження всіх запальних процесів у роті.
 3. Післяопераційний період проходить комфортно і швидко, оскільки не було ніяких розрізів і додаткових процедур.

Якщо поруч з оброблюваною областю є анатомічні утворення, лікар акуратно обходить їх за допомогою 3D-планування. Технологія перевірена багатьма міжнародними спільнотами і показує гарні результати приживлюваності.

 

Як правильно обрати імплантати? 7 базових критеріїв

Імплантат встановлюють за 40 хвилин, а користуватися ним ви будете 10 років. Тому важливо знати основні критерії вибору:

 1. Матеріал. Якщо вам потрібна довговічна надійна конструкція, обирайте коронку на титановому штифті. Титан – це один з небагатьох металів, які не відторгаються організмом. Він не токсичний, швидко приживлюється в кістці і залишається там на довгі роки.
 2. Форма. Розрізняють коренеподібні та субперіостальні імплантати. Останні вважаються застарілими.
 3. Різьба імплантата. Від неї залежить час приживлювання. Найшвидший період відновлення – у неполірованих імплантатів з нарізною шийкою.
 4. Зовнішній вигляд коронки. Вона не повинна відрізнятися за кольором і естетичними якостями від інших зубів. Щоб підібрати оптимальний варіант, стоматолог повинен мати в арсеналі широкий асортимент коронок. Особливо це важливо для заміни зуба з фронтальної «зони посмішки».
 5. Довговічність. Залежить від кваліфікації хірурга-імплантолога, виробника і місця розташування імплантата. Якщо врахувати всі 3 складові, штучний зуб прослужить від 25 років (за умови неухильного дотримання правил гігієни).
 6. Простота роботи. Чим простіша система, чим менше в ній елементів, тим швидше лікар встановить конструкцію, а ви отримаєте красиву і повноцінну посмішку.
 7. Наявність сертифікатів. Досі існує практика нелегального ввезення імплантатів – підробок або застарілих систем. Вони погано приживлюються, а при необхідності для них проблематично знайти відповідні компоненти. Тому перед установкою слід ретельно перевірити документи.

Ще один важливий фактор, який турбує всіх пацієнтів, – вартість. Вона залежить від обраної методики лікування і бренду імплантата. Тут потрібно враховувати всі процедури, які знадобляться до і після установки. У цьому плані значно вигідніша технологія MiMi, оскільки вона не передбачає попереднього синус-ліфтингу і багатьох рентгенівських 3D-знімків.

Як обрати імплантат за структурою: однокомпонентний чи двокомпонентний

Двокомпонентні імплантати складаються з окремих елементів: штифта і коронки, з'єднаних абатментом. Спочатку стоматолог вживлює штифт в тканину, встановлює абатмент і тільки згодом фіксує коронку.

Однокомпонентний імплантат – це цільна конструкція. Такий вибір має низку переваг:

 • ідеального з’єднання імплантат-абатмент поки не розробили.