Екс президент DGOI доктор Георг Баер провел консультации в Європейському Стоматологічному Центрі.

20 жовтня 2017 року, в рамках співпраці між Європейським стоматологічним центром та Асоціацією оральних імплантологів Німеччини (DGOI), за запрошенням головного лікаря Європейського Стоматологічного Центру, доктора Вадима Георгійовича Климентьєва, до Києва завітав екс Президент DGOI доктор Георг Баер.

Доктор Баер провів консультації з пацієнтами, з трьома найбільш складними клінічними випадками з практики Європейського Стоматологічного Центру за останній місяць.

Доктором Баером, спільно з головним лікарем Європейського Стоматологічного Центру, доктором Вадимом Георгійовичем Климентьєвим та іншими лікарями центру, для кожного пацієнта був обраний шлях вирішення проблем, що виникли під час лікування. Консіліум лікарів розробив спільну думку щодо процедури хірургічного втручання, а також рекомендації щодо подальшого лікування та післяопераційної реабілітації пацієнтів.

Під час особистого спілкування з пацієнтами доктор Баер запевнив їх, що запропонована тактика операції та подальшого лікування відповідає європейським протоколам і схвалена DGOI, має мінімально інвазивний, безпечний характер, що обов'язково призведе до успішної реабілітації. Проведені в Європейському Стоматологічному Центрі консультації дозволили пацієнтам відчути впевненість у одужанні, незважаючи на те, що багато українських кліник відмовили їм у повноцінному відновленні жувальної функції, посилаючись на безнадійність їх клінічних випадків.

Після консультацій доктор Баер провів майстер-клас для лікарів клініки, детально розглянувши та обґрунтувавши вибір тактики лікування в запропонованих клінічних ситуаціях. Також він презентував найбільш перспективні методи хірургічної реабілітації пацієнтів, схвалені DGOI.

(DGOI  - це провідна асоціація імплантологів в Німеччині, що об'єднує понад 4000 спеціалістів.)

Запишіться на консультацію в Європейський Стоматологічний Центр і отримайте шанс на успішну реабілітацію навіть в найскладніших випадках

 события д1событияд3

событияд4события д6