Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 8:00 - 21:00
Працюємо без вихідних

Лікарі взяли участь в конгресі стоматологів

Лікарі взяли участь в конгресі стоматологів

ЛІКАРІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЧЕТВЕРТОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ СТОМАТОЛОГіЧНИХ КОНГРЕСІ АСОЦІАЦІЇ СТОМАТОЛОГІВ УКРАЇНИ «МУЛЬТИДИСЦИПЛіНАРНОГО ПіДХОДУ У ДіАГНОСТИЦі, ЛІКУВАННЯ І ПРОФІЛАКТИКИ СТОМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ».


Проведений 20-21 жовтня 2017р. конгрес, що проходив в «Президент готелі» міста Києва був приурочений до 100-річчя формування наукової стоматологічної школи в Україні.
Конгрес викликав величезний інтерес, в тому числі симпозіум «Ефективні протоколи реабілітації стоматологічних хворих з використанням дентальної імплантації».
У відкритті симпозіуму взяли участь гості з Німеччини, віце-президент асоціації оральних імплантологів германии доктор Георг Баєр і лікар Європейського стоматологічного центру Денисом Шиленко.
У вступному слові доктор Георг Баєр підкреслив необхідність інтеграції України в європейське співтовариство, перехід на європейські стандарти надання медичної допомоги і зокрема в галузі стоматології.
Після чого доктор Баєр спільно з доктором Луїзою Крюгер провів двогодинний лекторіум на тему «Реабілітація пацієнтів зі складними анатомо-топографічними умовами з використанням малої кількості імплантів» в якому розповів про найбільш перспективному напрямку негайної реабілітації пацієнтів незнімними ортопедичними конструкціями на імплантатах.
Особливо цікаво що після короткого кофе-брейку головний лікар Європейського стоматологічного центру, єдиний в Україні експерт асоціації оральних імплантологів Німеччини Вадим Климентьєв прочитав доповідь про можливості негайної реабілітації пацієнтів незнімними ортопедичними конструкціями при складних анатомо-топографічних умовах в якому навів цілий ряд власних клінічних випадків, операції яких проводилися в нашому стоматологічному центрі.
Цей факт вказує на те, що тактика лікування хворих, і навіть напрямки клінічної думки повністю відповідає сучасному європейському підходу. Мала інвазивність, відхід від ризикованих операцій, швидкість реабілітації, висока увага до якості надання послуг повністю відповідає найвищим європейським стандартам.
У заключному слові доктор Баєр підкреслив високий рівень симпозіуму, його організації, якість і актуальність представлених доповідей та необхідність якнайшвидшої інтеграції України в європейське співтовариство.
 событияс1событияс2события с3
событияс4события с 5событияс6
события с7событияс8события с9
событияс10событияс11событияс12
Остались вопросы?

Мы с радостью поделимся опытом