м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD, експерт DGOI, почесний член DGOI, Вадим Георгійович Климентьєв представив передові методики реабілітації стоматологічних хворих на конгресі в Києві.

20-21 жовтня 2017 року у "Президент Отель" міста Києва відбувся конгрес, присвячений 100-річчю наукової стоматологічної школи в Україні. Однією з яскравих подій став симпозіум "Ефективні протоколи реабілітації стоматологічних хворих з використанням дентальної імплантації".

На відкритті симпозіуму зустрічали гостей з Німеччини, віце-президента асоціації оральних імплантологів Німеччини доктора Георга Баєра. Доктор Баєр висловив важливість інтеграції України в європейське стоматологічне співтовариство та необхідність переходу на європейські стандарти медичної допомоги.

У вступному слові доктор Георг Баєр підкреслив необхідність інтеграції України в європейське співтовариство, перехід на європейські стандарти надання медичної допомоги, зокрема в галузі стоматології.
Після чого доктор Баєр разом з доктором Луїзою Крюгер провів двогодинний лекторій на тему «Реабілітація пацієнтів з складними анатомо-топографічними умовами з використанням малої кількості імплантів», у якому розповів про найбільш перспективне напрямок негайної реабілітації пацієнтів незнімними ортопедичними конструкціями на імплантах.

Після лекторію, проведеного доктором Георгом Баєром і доктором Луїзою Крюгер, головний лікар Європейського стоматологічного центру, доктор наук Вадим Климентьєв, виступив з доповіддю про можливості негайної реабілітації пацієнтів незнімними ортопедичними конструкціями при складних анатомо-топографічних умовах. У своїй доповіді доктор Вадим Климентьєв представив цілий ряд клінічних випадків з практики Європейського стоматологічного центру, що підтверджують, що тактика лікування хворих і напрямки клінічної думки повністю відповідають сучасному європейському підходу. Мала інвазивність, висока швидкість реабілітації та постійна увага до якості надання стоматологічних послуг відповідають найвищим європейським стандартам.

У заключному слові доктор Баєр підкреслив високий рівень симпозіуму, його організацію, якість і актуальність представлених доповідей та необхідність найшвидшої інтеграції України в європейське стоматологічне співтовариство.

 

событияс1событияс2события с3события с 5событияс6события с7событияс8событияс10событияс11