Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 10:00 - 17:00
Працюємо без вихідних

Прес-реліз від Leading Implant Centers

Прес-реліз від Leading Implant Centers

ПРЕС РЕЛІЗ МІЖНАРОДНОГО СПІЛЬНОТИ ІМПАНТОЛОГОВLeading Implant Centers знову підтверджує успішне проходження атестації імплантологом доктором Вадимом Климентьєва.
Прес реліз Міжнародного Товариства Імпантологов
Хірург стоматолог ЕСЦ — Вадим Георгійович Климентьєв зробив вдалу і переконливу інвестицію в підтримку і вдосконалення своїх здібностей як експерта в області оральної імплантології і на наступний рік був затверджений членом Leading Implant Centers (Провідних центрів імплантології).
Для того, щоб стати експертом в області оральної імплантології в Leading Implant Centers (LIC), а також залишатися їм, інтернет-портал LIC ставить високі вимоги до його учасників: величезний практичний досвід, фундаментальні ноу-хау, незмінне підтримання багаторічних знань на найактуальніше науковому рівні і постійне активну участь в курсах підвищення кваліфікації. Навчальна і викладацька діяльність повинна щорічно заново підтверджуватися кожним окремим учасником.
Пан д-р Вадим Климентьєв з Києва зумів успішно впоратися з цими умовами участі та на 2015 рік. Портал Leading Implant Centers радий вітати його в наступному році в колі сертифікованих імплантологів з найвищою кваліфікацією.
Так, при співробітництві національних професійних співтовариств і міжнародної асоціації портал створює базу, яка дає орієнтири і пропонує майданчик виключно для імплантологів, що інвестують в свої здібності і роблять внесок у розвиток галузі. Детальну інформацію про експертизу окремих учасників можна знайти на профільному сайті leadingimplantcenters.com.
Для пацієнтів, отримане таким чином визнання є дуже важливим і свідчить про високу якість. Точно так само і зростаючий ринок імплантології захищається від того, щоб не постраждати через тих учасників, які не готові інвестувати в свою кваліфікацію як імплантолога.
Портал Leading Implant Centers за останній рік сильно виріс — 320 кращих імплантологів з 36 країн вже є його учасниками. Інтерес до професійної майданчику, заснованої на об'єктивних критеріях, дуже високий серед фахівців та інших зацікавлених осіб. Наукова рада перевіряє кожну заявку на участь за суворими, чітко визначеними критеріями. Таким чином, повинна забезпечуватися серйозність і надійність порталу, завдяки чому він прагне виділятися серед великої кількості майданчиків для імплантологів.
Leading Implant Centers має підтримку міжнародних та національних професійних співтовариств і гарантовано знаходиться на найвищому рівні досконалості в області стоматології.
Координати для зв'язку з Leading Implant Centers:
Radek Nitsch
[email protected]
 
think_on