м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Прес-реліз. Ведучі центри імплантології (Leading Implant Centers) знову підтверджують успішну кваліфікацію доктора Вадима Климентьєва

Цуг, лютень 2015 року | Доктор Вадим Климентьєв з Києва успішно та документально підтвердив свою здатність зберігати та розвивати свої навички в галузі оральної імплантології, і йому знову підтвердили членство в Leading Implant Centers ще на один рік.

Для того щоб стати та залишатися експертом у галузі оральної імплантації та бути включеним до списку членів Leading Implant Centers, наш успішний інтернет-портал висуває високі вимоги: обширний досвід практичної роботи, глибокі знання і багаторічний досвід відповідно до останніх наукових стандартів, активна та регулярна участь у додатковій освіті та тренінгу, що повинно щорічно підтверджуватися кожним членом.

Пан доктор Вадим Климентьєв з Києва успішно відповів цим вимогам для членства на 2015 рік. Leading Implant Centers з нетерпінням чекають його в колі високо оцінених імплантологів ще на один рік.

Благодаря тісному співробітництву національних професійних асоціацій та міжнародної громадської організації, цей портал створює основу для орієнтації імплантологів та надає їм платформу, де вони можуть інвестувати в свої навички та внести вклад в галузь. Деталі щодо експертизи кожного члена можна знайти на їхніх особистих профілях на веб-сайті www.leadingimplantcenters.com.

Для пацієнтів, яких це стосується, інформація, надана тут, має важливе значення і забезпечує високий рівень інформованості. Також ринок імплантації таким чином захищається від негативного впливу тих, хто не бажає інвестувати в свої навички, як фахівець з імплантації. Leading Implant Centers значно зросли за останній рік. Їхніми членами вже є 320 провідних імплантологів із 36 країн. Існує великий інтерес до професійної платформи, заснованої на об'єктивних критеріях, серед професіоналів та зацікавлених сторін. Наукова рада розглядає кожну заяву про членство відповідно до строгих, чітко визначених критеріїв. Таким чином забезпечується цілісність і довіра порталу, що дозволяє йому виділятися серед багатьох платформ для імплантологів в інтернеті. Leading Implant Centers підтримуються національними та міжнародними науковими асоціаціями і представляють стоматологічне вдосконалення на найвищому рівні - гарантовано.

Контакт для преси:
Leading Implant Centers Radek Nitsch www.LeadingImplantCenters.com  [email protected]