м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI Вадим Георгійович Климентьєв взяв участь у Європейському симпозіумі ICOI

23-25 травня 2019 року Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI Вадим Георгійович Климентьєв взяв участь у роботі Європейського симпозіуму ICOI, який проходив в Німеччині, у Баден-Бадені.

Симпозіум зібрав провідних професорів та лікарів, які спеціалізуються у сфері хірургічної стоматології та дентальної імплантації з усіх континентів світу. Під час заходу обговорювалися актуальні питання сучасної дентальної імплантації.

Особлива увага була приділена темам захворювань припсової пазухи, які можуть ускладнювати проведення синус-ліфтингу, а також перевагам малоінвазивної безшкірної хірургії. Представлено було клінічні випадки, науково підтверджуючі ефективність раціональність і сучасність методики MIMI   (малоінвазивної методики дентальної імплантації), яка використовується в Європейському Стоматологічному Центрі.

Зазначена методика (MIMI) дозволяє:

  • Максимально уникнути операцій з реконструкції альвеолярного гребеня.
  • Значно скоротити терміни та вартість лікування.
  • Значно покращити негайні та віддалені результати.
  • Поспішити процес післяопераційної реабілітації.

Участь головного лікаря Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD., експерта DGOI, почесного члена DGOI Вадима Георгійовича Климентьєва в симпозіумі, допоможе нам у впровадженні в практику центру передових європейських протоколів та практик, і стане ще одним важливим кроком на шляху нашої місії -  інтеграції Європейської стоматологічної медицини в Україні.

Європейський Стоматологічний Центр – це клініка, де вам завжди нададуть висококваліфіковану допомогу, використовуючи найсучасніші методи лікування.