м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Оновлення нашої практики: Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD, експерт DGOI та почесний член DGOI, член BDIZ EDI, Вадим Георгійович Климентьєв продовжує навчання в Італії

Важливе подія сталася 6 липня 2019 року, коли головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD, експерт DGOI та почесний член DGOI, член BDIZ EDI Вадим Георгійович Климентьєв взяв участь у курсі лекцій з динамічної цифрової навігації при імплантації зубів в Римському державному університеті.

Тема курсу:

  • Динамічна цифрова навігація при імплантації зубів - сучасна методика в епоху цифрових технологій.
  • Ця технологія усуває помилки позиціонування дентальних імплантів, скорочує час операції та кількість ускладнень, а також допомагає хірургу бачити навігацію остеотомії у процесі роботи.

Як це відображається на нашій практиці:

  • Ця методика вже успішно використовується в Європейському Стоматологічному Центрі.
  • Під час відвідання Римського університету обговорювалися питання застосування цієї методики в поєднанні з методикою MIMI, яка вже інтегрована в нашу практику.
  • Ці методики допомагають уникнути тривалих процедур з реконструкції кісткової тканини верхньої щелепи та покращити результати реабілітації.

Інтеграція європейської медицини в нашу практику:

  • Ми прагнемо, щоб пацієнти Європейського Стоматологічного Центру отримували сучасну стоматологічну допомогу на рівні кращих європейських стандартів.
  • Статистика використання цих методик в Європі збігається з нашими власними даними.

Це важливий крок на шляху інтеграції стандартів та практик європейської стоматологічної медицини в Україні та забезпечення наших пацієнтів сучасними та ефективними методами лікування.