м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

1 сторінка

ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ ІЗУБНА НЕЙЛОНОВИХ ПРОТЕЗIВ


Зубні нейлонові протези
Ортопедична стоматологія ЕСЦ в Києві пропонує зубні нейлонові протези, вироблені за унікальною технологією. Такі протези — міцні, еластичні і гіпоалергенні, без начічія металу, та ще й за доступною ціною.
Зубні нейлонові протези досить широко застосовуються в стоматології. Матеріал, з якого вони виготовлені, має ряд безсумнівних переваг в порівнянні з тими, що вже давно використовуються лікарями-стоматологами. Саме нейлонові протези кардинально змінили ситуацію в сфері зубного протезування.

Прорив в зубної ортопедії


До установки нейлонового зубного протезаПосле установки зубного нейлонового протеза
Знімні нейлонові протези позитивно зарекомендували себе. З цим матеріалом активно працюють багато стоматологічні лабораторії мегаполісів. З його допомогою здійснюється якісне протезування зубів в Києві.
Прогрес не стоїть на місці, і цей напрям в стоматології активно розвивається, так що не виключено, що найближчим часом нейлонові протези будуть удосконалені і наділені додатковими перевагами перед іншими матеріалами.
Сьогодні в ортопедичної стоматології застосовуються різноманітні види протезування. Втрачені зуби можна замінити імплантатами, виготовленими з різних матеріалів. Крім того, стоматологи можуть запропонувати кілька способів протезування. При цьому досить часто зустрічається ситуація, коли відновити зуб можна тільки шляхом виготовлення знімного протезу. Наприклад, без цього способу не обійтися в тому випадку, коли відсутня опора — задні зуби. Знімний протез єдиний вихід, якщо з яких-небудь причин пацієнтові протипоказані імплантати. Незважаючи на розвиток медицини в цілому і постійний прогрес, деякі проблеми, що виникають при протезуванні знімних зубів, як і раніше нездоланні.
Основний мінус — наявність стороннього тіла в ротовій порожнині. Крім того, при такому способі протезування не обійтися без металевих кламерів, які можуть бути видні. Як правило, до складу звичайних знімних протезів входить пластмаса. Навіть при використанні якісних матеріалів виділення мономеру — досить шкідливого з'єднання, яке може викликати отруєння організму і серйозні алергічні реакції, — не уникнути. У деяких випадках при установці знімного протезу доведеться задіяти сусідні цілком здорові зуби, які необхідно обточити.
Через наявність металу знімні протези важать досить багато, що може створювати певний дискомфорт пацієнту. Нейлонові протези, пропоновані нашою клінікою, — прекрасне рішення всіх перерахованих вище проблем.

Незаперечні переваги


Нейлон був вперше представлений в якості матеріалу для виготовлення основ зубних протезів ще в 1953 році. Завдяки своїм властивостям, в першу чергу, гнучкості, він повинен був замінити різноманітні сплави металів і акрилові комбінації, які досить широко поширені в сфері протезування знімних зубів.
Протягом багатьох років цей матеріал використовується більш ніж в 90 країнах світу. З 2001 року нейлонові протези стали застосовувати на пострадянському просторі. Вони набагато міцніше аналогів з акрилових пластмас, абсолютно безпечні для людини і володіють досить високим рівнем еластичності (особливо в порівнянні з хром-кобальтовими сплавами).
У кожного пацієнта неодмінно виникне питання: чому ж такі хороші нейлонові протези? Стоматолог повинен бути готовий обґрунтувати переваги цього матеріалу, пояснити його відмінності від аналогів, широко представлених на ринку, і пояснити формування ціни протезування зубів.

Отже, чому ж нейлонові протези — кращі?


Цей вид зубних протезів позбавлений металів. Пацієнти, які стикалися зі знімними металлосодержащими елементами, неодмінно оцінять відсутність гальванічного синдрому — освіти електричного струму в порожнині рота. Гальванізм загрожує не тільки появою металевого присмаку в роті, а й головними болями, загальною слабкістю, сухістю слизової оболонки порожнини рота.
Нейлонові протези не приваблюють уваги оточуючих. Вони виготовлені з напівпрозорого матеріалу, наближеного за кольором до природного відтінку ясна. Для фіксації цього виду протезів використовуються дента-альвеолярні кламерами, які не будуть помітні оточуючим.
Протези з нейлону мають непогані фізичними властивостями. При високому показнику міцності вони досить еластичні. Поєднання цих властивостей дозволяє з упевненістю говорити про те, що нейлонові протези не зламаються ні за яких обставин. Більш того, саме цей вид зубних протезів ідеально підійде пацієнтам з травмонебезпечними професіями, наприклад, спортсменам.
Зубні протези мають дуже точну посадку. Це стало можливим завдяки особливостям методу їх виготовлення — гарячого упорскуванню. Стабільна фіксація і правильне щільне прилягання — ось те, що неодмінно оцінять пацієнти, вже зіткнулися з протезами, виготовленими з інших матеріалів. Абсолютний комфорт і ніякого роздратування або травмування ясен — це можливо тільки з нейлоновими протезами.
Нейлонові протези абсолютно безпечні для здоров'я і не мають побічних ефектів. На відміну від пластикових аналогів, протези з нейлону гіпоалергенні і не створять проблем зі здоров'ям. Особливо актуально це для пацієнтів, які страждають алергічними реакціями на активні речовини.
Нейлон гигроскопичен. Завдяки цій властивості в ньому не живуть мікроорганізми. Нейлонові протези прості в догляді і відрізняються високою стійкістю до утворення зубного нальоту.
На відміну від більшості інших способів при підготовці нейлонових протезів не потрібно попереднє препарування сусідніх зубів. Як наслідок, відсутні конструкції з металокераміки.
Нейлон характеризується стійкістю кольору. Стійкий барвник надає протезам природне забарвлення і естетичний вигляд. Ці показники залишаються на висоті навіть при тривалому використанні знімного протезу.
Відмінною особливістю нейлонових протезів є те, що вони здатні зберігати свої характеристики протягом тривалого часу і при різноманітних умовах. Нейлон стійкий до високої вологості, впливу хімічних речовин і постійним напруженням.
Саме тому його широко застосовують в різних областях медицини. Так, з нейлону виготовляють штучні клапани серця і суглоби, а також багато іншого. Він застосовується при лікуванні бруксизма, захворювань щелепних суглобів, у виробництві відбілюючих зуби і спортивних кап.
У стоматології нейлон може застосовуватися як для усунення часткових дефектів (1-2 зуба), так і для виготовлення повних протезів на щелепи.

Показання до застосування


Завдяки цьому виду протезів сотні людей вже забули про проблеми, пов'язані з зубами. Вони гідно оцінили високі властивості гнучкості нейлону, його стійкість до можливих розломів і можливість самобалансування в ротовій порожнині.

В яких випадках рекомендуються зубні нейлонові протези?

при:
  • малих, середніх, великих дефектах по Бетельманом;
  • I-IV класах по Кеннеді; v
  • беззубою щелепи I типу по Шредеру (при наявності умов в порожнині рота);
  • беззубою щелепи I типу за Келлером (при наявності умов в порожнині рота);
  • ретенірованних зубах;
  • схильності до алергії.
При цьому слід пам'ятати, що, як і будь-яке інше медичне втручання, установка нейлонових протезів має свої протипоказання. Так, відмовитися від використання цього виду протезів потрібно пацієнтам, у яких спостерігаються низькі клінічні коронки або виражена атрофія альвеолярних відростків в сукупності зі значними необмеженими дефектами рядів зубів.
Приклади робіт по нейлоновому протезування зубів та інших видів стоматологічних послуг, виконаних фахівцями нашої клініки, наведені нижче. Детальніше про результати лікування пацієнтів можна дізнатися в розділі «Роботи».
Якщо вас цікавлять ціни на протезування зубів, телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів.

Найбільш поширені запитання


Як правило, кожен похід до стоматолога для середньостатистичної людини — певний стрес. Це особливо відчутно, коли мова йде про такий важливий процес, як протезування зубів. Щоб уникнути непорозумінь і з метою економії часу ми пропонуємо вас перелік найпоширеніших питань на задану тематику і докладних відповідей на них.
Питання: За яких умов призначається нейлонове протезування і що є протипоказанням до установки зубного протеза з нейлону?
Відповідь: Стоматолог може призначити нейлонові протези в декількох випадках, якщо у пацієнта:
  • не низькі коронки опорних зубів;
  • неглибокий прикус;
  • екватор зуба виражений;
  • слизова в нормальному стані.
До протипоказань відносяться нависає альвеолярний гребінь або його виражена атрофія, що настала в результаті тривалих дефектів зубного ряду.
Увага! Повні нижні протези з нейлону не виробляють!
Питання: Який матеріал використовується в процесі зняття відбитків при нейлоновому протезуванні зубів?
Відповідь: В процесі виготовлення нейлонових протезів обов'язково знімаються відбитки. Для цього використовують спеціальні альгінатние маси для зліпків. Зліпкові маси з інших матеріалів, наприклад, силікону, застосовувати не рекомендується, оскільки вони можуть деформувати слизову. Це в подальшому призведе до недостатньої функціональності виготовленого протеза з нейлону.
Питання: З якої причини прікусние (оклюзійні) валики виготовляються тільки в лабораторних умовах?
Відповідь: Оскільки прікусние валики виготовляються тільки на робочу модель (дубльовану), можуть виникати деякі похибки при постановці протезів. Щоб уникнути цього валики необхідно виготовляти в лабораторії.
Питання: Чи існує можливість перебазування?
Відповідь: З'єднання матеріалу з іншим можливо, однак зробити це можна тільки механічним шляхом.
Питання: Чи можливо додати віддалені зуби?
Відповідь: Так, це можливо. У разі якщо пацієнту видалили один або кілька зубів його (їх) можна додати до протезу за допомогою нейлону.
Питання: Чи можна виготовити протез без примірки?
Відповідь: Визначення оклюзії можливо провести за допомогою валиків з воску і на моделі-дублікаті.
Питання: Як і за допомогою яких засобів здійснюється корекція протеза?
Відповідь: Як правило, протез виготовляється з високою точністю. Однак при необхідності корекція цілком можлива. Вона здійснюється за допомогою спеціальних фрез для м'якої пластмаси.
Питання: Чи є положення вставленого зуба в порожнині рота стабільним?
Відповідь: Протез щільно утримується на опорних зубах і прилеглої до них яснах. Стабільність протеза в ротовій порожнині забезпечується спеціальними зубодесневой накладками.
Питання: Чи можна виготовити нейлонові зубні протези в звичайних (НЕ лабораторних) умовах?
Відповідь: Ні. Щоб виготовити якісні та надійні протези з нейлону необхідно чітко дотримуватися технологію, а також мати в наявності фірмове професійне обладнання. При виготовленні нейлонових протезів використовується інноваційна технологія гарячого уприскування, сам процес триває близько 16 робочих годин фахівця — зубного техніка.
Питання: Чому зубне протезування неможливо без наявності спеціального обладнання?
Відповідь: Протези з нейлону виготовляються методом литтєвого гарячого уприскування під тиском 12 атмосфер. Без спеціального обладнання цей процес неможливий.
Питання: Як виглядає матеріал, який використовується для виготовлення нейлонових протезів?
Відповідь: Робочий матеріал — гранульована речовина, розфасоване в капсули певного розміру.
Питання: За рахунок чого пластмасові зуби утримуються в матеріалі?
Відповідь: Це можливо завдяки диаторическими отворів (механічне поєднання).
Питання: Що ви можете порекомендувати пацієнту, яким установлено зубний протез?
Відповідь: Щоб уникнути механічних пошкоджень порожнини рота перед установкою зубний протез рекомендується помістити в теплу воду на кілька хвилин (особливо якщо до цього поверхню штучного зуба була сухою).


Нейлонові зубні протези, ціни в Києві
В даний час, у зв'язку з істотним зростанням популярності процедури протезування, щорічно розробляються все нові технології і методики здійснення даної процедури, які дозволяють проводити її максимально швидко і комфортно. Сьогодні методи протезування можна з'єднати в досить великий список, проте все ж деякі з них користуються більшою популярністю, ніж інші. Найчастіше це пов'язано з тим, наскільки комфортно проводиться процедура, наскільки вона болюча, і який результат забезпечує в кінцевому підсумку. Природно, більшою затребуваністю користуються техніки протезування, які відрізняються високим ступенем зручності при експлуатації протеза, а також довгостроковістю. У більшості випадків і той, і інший показник залежить від якості протеза і матеріалу, з якого він був виготовлений, тому до вибору кращого варіанту для того чи іншого випадку варто ставитися з повною відповідальністю.

Нейлонові зубні протези: що це?


Нейлонові зубні протези користуються досить високою популярністю серед безлічі українських пацієнтів. Нейлон являє собою синтетичне гіпоалергенні речовина, що є різновидом полімеру, яка має багато переваг сучасних індустріях, в тому числі і стоматологічної.
Нейлонові протези зубів відрізняються своєю еластичністю і м'якістю, але при цьому вони досить комфортні в процесі носіння і мають досить високою міцністю. Вони виготовляються із спеціально розробленою різновиди речовини — дентального нейлону, який був створений фахівцями саме в якості матеріалу для протезів. Сьогодні такі протези використовуються як в ролі тимчасових, так і в якості постійних протезних установок. Протези з нейлону кріпляться до щелепи за допомогою спеціальних замків — кламерів, які забезпечують їм стійкість і надійну фіксацію. Вони володію привабливим, наближеним до натурального, зовнішнім виглядом, і забезпечують високий естетичний ефект, зокрема, завдяки точному підбору кольору, який буде максимально відповідати кольору ясна і відтінку природних зубів пацієнта.

Переваги нейлонових протезів


Такий вид зубних протезів має низку незаперечних переваг, які виграшно виділяють його серед інших знімних конструкцій. В першу чергу перевагою є невисокі ціни на нейлонові зубні протези в Києві і інших містах України, що для багатьох сучасних пацієнтів є одним з рушійних чинників при виборі.
Крім вартості, нейлонові знімні протези мають також наступними незаперечними перевагами:
· Під час виготовлення протеза не застосовується мономер та інші токсичні рідини, що викликають подразнення слизової ротової порожнини та алергію.
· Елементи структури протеза, що відповідають за фіксацію, завжди виконуються в природно-рожевому відтінку, який абсолютно ідентичний природному кольору ясна, завдяки чому протез практично непомітний в процес експлуатації.
· Кламмери (кріплення) здатні забезпечити максимально надійну фіксацію протеза в порожнині рота.
· Протези гнучкі, зручні і легкі, а завдяки високій еластичності щільно прилягають до тканин щелепи і сприяють швидкого звикання до шкарпетці.
· Термін служби таких протезів досягає 10 років при дбайливому догляді. При цьому колір і структура протеза абсолютно не спотворюються.
· Даний вид протезів є абсолютно безпечним і не має протипоказань, а значить, підійде кожному пацієнтові.
Європейський стоматологічний центр використовує для знімного протезування виключно протези, виготовлені з нейлону — це сучасний біосумісний, гіпоалергенний матеріал, який дозволяє створити максимально легку конструкцію, завдяки чому він не травмує м'які тканини ротової порожнини і створює мінімальне навантаження на щелепи. Ми готові гарантувати виключно високий результат, так як є одним з лідерів в сфері імплантації та протезування зубів в Україні.