м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

ПЕРЕВАГИ БАЗАЛЬНИХ IМПЛАНТИ


Якщо вам сказали, що у вас недостатньо кістки на верхній щелепі для установки імплантатів, не хвилюйтеся. Найкращим засобом вирішення випадків суттєвої кісткової резорбції на верхній щелепі є базальні імплантати. Базальні імплантати — це замісні виличні імплантати, які є найкращим рішенням для пацієнтів, яким необхідна постановка імплантатів на верхню щелепу. Згідно застарілими технологіями такі пацієнти повинні піддаватися процедурам кісткової трансплантації і синус-ліфтингу. Ми ж за одну процедуру встановлюємо базальний імплантат і через 3 дня ставимо постійну коронку. Так як Європейський Стоматологічний центр використовує суцільнолиті імплантати, ця процедура безлоскутная і проводиться під місцевою анестезією.
Коли пацієнту необхідна постановка фіксованих зубів на дентальних імплантатах на верхній щелепі, існують такі можливості:
— консольні протези: наприклад, в технологіях «все на чотирьох» або «все на шести» імплантати ставляться тільки в передні відділи, і так як на коронках перших молярів у своєму розпорядженні консолі, то другі моляри не заміняють зовсім. Іноді встановлюють всього 10 зубів. Іншим недоліком консольних протезів є те, що постійні керамічні мости фіксуються через 3-6 місяців.

Що таке базальні імпланти?


Базальні імплантати — це імплантати, які встановлюються навіть при істотному недоліку кісткового об'єму на верхній щелепі. Вони роблять можливим протезне відновлення на дентальних імплантатах на верхній щелепі. Діючі сили розподіляються на область крилоподібні-верхньощелепних горбів, що дозволяє зробити негайну навантаження імплантатів.
Переваги базальних імплантів:
— усувають необхідність синус-ліфтингу;
— немає консольних протезів від передніх зубів або імплантатів.
— Ефективне жування можливо, коли зубний ряд відновлений до других молярів. За технологією консольних мостоподібних протезів і виличні імплантатів або «все на чотирьох» і «все на шести» — другі моляри не відновлюються. А якщо і відновлюються, то як консолі, що послаблює останній імплантат і весь міст, який піддається поломки при тривалому користуванні.
— Кость крилоподібного відділу — кортикальна по природі і внаслідок цього дуже міцна і стійка, що дозволяє провести негайну навантаження коронками через три дні.
— Цілісні імплантати, які використовуються, надійніше традиційних.
— Всі пацієнти, яким необхідна імплантація на верхній щелепі, є придатними кандидатами, так як кістка в крилоподібними відділі завжди доступна.
— Використовується безлоскутная техніка, таким чином, пацієнти не стикаються з набряком і кровотечею, а так же їм немає необхідності припиняти прийом антикоагулянтів, якщо вони їх беруть.
— Так як використовуються надійні цільні імплантати і міцна кортикальная кістка, дається довічна гарантія.
-100% успіх.
Перш ніж прийняти рішення щодо установки дентальних імплантантів, проконсультуйтеся в нашій клініці, можливо, Вам підійде звичайна реставрація передніх зубів або установка нейлонового протеза.