м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Далеко не завжди природа радує нас міцними зубами, генетично правильною будовою щелепи, твердою та білою зубною емаллю, не схильною до появи карієсу. Деяким пацієнтам вдається утримувати зуби в порядку за допомогою щоденного, ретельного догляду, регулярних візитів до стоматолога і цього цілком вистачає для підтримання здорового стану порожнини рота. Але в більшості випадків, незважаючи на належний догляд, зуби уражаються карієсом, піддаються руйнуванню, що часто закінчується втратою самого зуба.

Сучасна стоматологія пропонує різні методи, які дозволяють відновити втрачені зуби. Імплантація зубів є досить популярною послугою на сьогодні, оскільки вона дає можливість у невеликі терміни повернути пацієнту повноцінну, здорову посмішку. Завдяки різним технологіям імплантації та різним матеріалам, вартість такої процедури також може бути різною.

Куріння як протипоказання до імплантації зуба

Фінансова складова не завжди є вирішальною у відкладанні імплантації зубів на довгий час. Завзяті курці, для яких відмова від сигарет є справжнім стресом, готові терпіти незручності з зубами заради свого задоволення. Відповідно, найважливішим питанням для таких пацієнтів є: чи можна курити після імплантації зубів і скільки цей процес може зайняти часу? Ця інформація також актуальна для любителів айкос та кальяну, оскільки вони розуміють, що імплантація зуба є операцією, доведеться дотримуватися певних правил.

Однією з найбільш підходящих, щадних технологій можна сміливо назвати малоінвазивну імплантацію зубів — MіMі. Вона є однією з найбільш атравматичних і делікатних, забезпечує пацієнту швидкий реабілітаційний період. Імплантація MIMI та інші методи є необхідними, щоб уникнути наступних проблем від втрати зубів:

  • проблеми з травленням через втрату хоча б одного зуба;
  • нерівномірне навантаження на щелепу під час прийому їжі;
  • деформація зубного ряду;
  • естетично непривабливий зовнішній вигляд;
  • проблеми з мовленням;
  • асиметрія обличчя.

Завдяки тому, що Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів із негайним навантаженням відбувається з використанням лазера та ультразвуку, всього за кілька сеансів пацієнт зможе насолоджуватися своєю новою посмішкою. Особливу увагу слід звернути на комфортність та безболісність самої процедури. Такий метод застосовують навіть до пацієнтів з дефіцитом щелепної кістки, коли інші техніки імплантації виявляються абсолютно неефективними.

Перший сеанс імплантації MіMі передбачає роботу з внутрішньою частиною вашого майбутнього зуба, після чого пацієнту відразу встановлюють тимчасові коронки для зручності та забезпечення візуальної естетичної картини. Протягом 3-4 місяців коронки змінюються на постійні, що є фінішним етапом імплантації.

Скільки часу не можна курити після імплантації зубів?

Жоден лікар конкретно вам не скаже, скільки днів не можна курити після імплантації зуба, але якщо ви зрозумієте, чому це робити небажано, ви самі приймете правильне рішення. Під час куріння в роті людини відбуваються активні процеси, які стимулюють ріст патогенних мікроорганізмів. У спокійному стані порожнини рота вони також є небезпечними, але якщо говорити про імплантацію зубів як про хірургічну операцію, то ризики ураження тканин та утворення запальних процесів значно збільшуються. Логічно, що чим довше ви зможете протриматись без куріння, тим краще процес загоєння відбуватиметься значно ефективніше.

Мінімально Інвазивний Метод Імплантації MIMI — це чудове рішення для курців. Ефективність цієї процедури та її оперативність стають все більш популярними. Використання цього методу імплантації дозволить вам у найкоротші терміни забути про стоматологічні процедури та якнайшвидше повернутися до свого звичного способу життя.