м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Імплантація зубів — що це таке?

Імплантація представляє собою процедуру оперативного втручання в ротову порожнину людини, коли в щелепну тканину ставиться стоматологічний штифт, який виконує роль кореневої системи. Згодом на нього буде закріплена коронка і конструкція повністю замінить зуб.

Частіше за все матеріалом для імпланта виступає якісний сплав титану. Він екологічно чистий і не вступає в реакцію з іншими речовинами. Згідно зі статистичними даними, 99 відсотків пацієнтів, які перенесли операцію з вживлення імплантів, повністю задоволені процедурою, вони успішно прижилися і радують своїх власників.

Скільки коштує імплантація зубів? Все залежить від способу лікування, але процедура не дешева, тому що попереду маса діагностичних заходів, спрямованих на вивчення стану щелепи.

Переваги мінімально інвазивного методу над традиційними

Якщо вас цікавить скільки часу займає імплантація одного зуба, то варто знати, що ще в минулому столітті медики користувалися старою технологією, при якій установка проводилася у два етапи. Пацієнт повинен був витримати кілька хірургічних втручань і тривалий час очікувати, коли дентальні імплантати приживаються в порожнині рота. На сьогоднішній день ситуація змінилась, медицина не стоїть на місці, на питання, як довго проходить імплантація зуба, можна з упевненістю відповісти, вона не займає тривалого періоду. Цілком реально повністю завершити процес за 3 дні.

Ця методика зараз застосовується у багатьох лікувальних закладах, клієнти намагаються її використовувати, тому що вона є дуже якісною і не займає багато часу. Складні хірургічні розрізи, ускладнення у вигляді набряків залишилися у минулому, зараз все відбувається зовсім по-іншому.

Більшість клінік пропонує у зв'язку з цим такі медичні послуги:

 • Робиться 3D знімок двох щелеп.
 • Проводиться імплантація під ключ.
 • Протезування двох зубів та багато іншого.

Тепер на питання, скільки днів триває імплантація зубів, можна відповісти просто, що операція займає нетривалий час.

Лікування нижньої щелепи при відсутності зубів методом мінімальної імплантації зубів з негайним навантаженням

Якщо ви хочете знати, скільки коштує імплантація зубів, то однозначно одне: цей процес досить дорогий, тому що процедура виготовлення високоякісного штифта і метод його вживлення вимагає великого професіоналізму від спеціалістів. Однозначно назвати вартість не вдасться, тому що багато залежить від обраного способу імплантації, особливостей стану ротової порожнини.

Багато пацієнтів зараз при дефекті нижньої щелепи і частковій відсутності на ній зубів бажають отримати якісну послугу мінімальної інвазії з негайним навантаженням. На практиці це виглядає наступним чином:

 • відбувається видалення всіх зубів на нижній щелепі;
 • проводиться чистка ротової порожнини від занесення різних інфекцій;
 • при процедурі використовується якісне лазерне обладнання;
 • відбувається встановлення односкладових імплантів.

Щоб приблизно знати, скільки часу займає процедура імплантації зубів, потрібно проконсультуватися з лікарем, але в середньому вона займає два дні. У перший день відбувається хірургічне втручання, пов'язане з видаленням зубів і процесом чистки, а на другий — відбувається якісне встановлення. Потрібно зазначити, що стандартно пацієнт отримує тимчасові коронки, постійні встановлюються тільки після чотирьох місяців. Таке швидке за часом лікування стало можливим завдяки застосуванню лазерних технологій.

Пацієнт при цьому отримує суттєві переваги, які виражаються в наступному:

 • комфортний операційний і післяопераційний період;
 • повна відсутність різних ускладнень;
 • відмінна приживлюваність імплантів;
 • ціна за процедуру мінімальної інвазії доступна.

У зв'язку з цим відпадає вічне питання пацієнтів, як довго триває операція з імплантації зуба. Мінімальна інвазія все впевненіше завойовує позиції у традиційного методу і має свої індивідуальні переваги. У нашому Європейському Стоматологічному Центрі давно використовуються сучасні та ефективні методи лікування, які приваблюють пацієнтів з усієї країни.