м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Імплантація дентальна зубів — що це, якщо розібратися більш детально? Процедура проводиться в кілька етапів. Насамперед стоматолог санує порожнину рота, після цього оцінює обсяг майбутньої роботи. Безсумнівним плюсом дентальної імплантації є відсутність необхідності торкатися сусідніх здорових зубів, як це відбувається при встановленні коронок. У кістку встановлюють штучний корінь, попередньо підготувавши для нього лунку хірургічним шляхом. Після цього встановлюють абатмент, який слугує для з'єднання коронки з коренем. Після повного зрощення імпланта з кісткою (для цього може знадобитися від 2 до 6 місяців) проводять навантаження постійною коронкою. Зазвичай пацієнт не може чекати так довго, тому імплантологи застосовують інноваційний MiMi метод.

Суть прогресивного MiMi методу малоінвазивної імплантології

Завдяки постійним розробкам у сфері стоматології, зокрема імплантології (це напрямок найбільш швидко розвивається), вже сьогодні жителі Києва та гості столиці можуть отримати адекватне лікування. У Європейському Стоматологічному Центрі надається унікальна для України послуга — мінімально інвазивна імплантація. У чому її відмінність від традиційних методів — розглянемо нижче:

  • штучний корінь тут одразу з'єднаний з коронкою, тобто імплантат односоставний, тому після його встановлення на кістку негайно проводиться навантаження;
  • відсутнє традиційне хірургічне травматичне втручання, операцію проводять за допомогою лазера, який сприяє негайній коагуляції судин;
  • реабілітаційний період скорочується в рази, вже через кілька днів пацієнт може повністю відновитися, досягаються поліпшення як в естетиці, так і функціональності зубного ряду.

Вся процедура імплантації займає всього три дні. Причому протипоказань до проведення такого лікування практично не існує. Важливо, що всі етапи виконує досвідчений імплантолог, який пройшов стажування у найкращих клініках Німеччини.

Переваги мінімально інвазивної імплантації

Щоб переконатися у високій ефективності такого методу, варто більш детально зупинитися на його перевагах. Насамперед варто згадати пацієнтів, яким з певних причин не підходять традиційні методики імплантації. Таких у нашій країні дуже багато. Низька культура профілактики стоматологічних захворювань, психологічні проблеми призводять до того, що пацієнт звертається до спеціаліста вже в занедбаному стані. Тривала відсутність зубів призводить до того, що обсяг дентальної кістки суттєво зменшується. Тут на допомогу прийде методика MiMi, оскільки вона не вимагає попереднього нарощування кісткової тканини. Наприклад, для зубів верхнього ряду наші спеціалісти пропонують Pterygoid implant. Це методика, що дозволяє інтегрувати імплантат в обхід гайморової пазухи без синус-ліфтингу в тверду кістку крилоподібно-небного контрфорсу.

Для нижнього ряду з малим об'ємом дентальної кістки також є малоінвазивний метод встановлення протеза в обхід нижньощелепного каналу. Завдяки цифровим методам дослідження порожнини рота стала можливою навігація дентальних імплантатів у кістці в обхід нижньощелепного каналу. Відновлювальний період займає мінімальний час, у пацієнта у повному обсязі відновлюється жувальна функція, швидко відновлюється кровообіг у пошкоджених ділянках. Тільки спеціалісти Європейського Стоматологічного Центру в Києві гарантують стійкий результат для кожного пацієнта.