м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Імплантація зубів - серйозна стоматологічна процедура, що вимагає підготовки

За останні роки стоматологія, як і будь-які інші напрямки в галузі здоров'я людини, напрацювала безліч сучасних методик та технологій щодо лікування зубів. Імплантація зубів на сьогоднішній день є звичайною складовою лікувального процесу у стоматологічному кріслі. Зараз уже нікого не здивуєш наявністю імплантату у своєму зубному ряді, оскільки ця процедура стала більш популярною та, відповідно, прийнятною за ціною. Це стало можливим завдяки великому вибору матеріалів для штучних зубів та різних методик, згідно з якими можна відтворити саму імплантацію зуба.

Які аналізи потрібно здати перед імплантацією зубів?

Імплантація зубів методом мінімальної інвазії MIMI — це один із способів якісної та ефективної процедури з відновлення втраченого зуба. Процес відбувається з мінімальними хірургічними втручаннями завдяки використанню ультразвуку та лазерної корекції. У будь-якому випадку імплантація зуба — це досить серйозна процедура по впровадженню нового стороннього елемента у ваш організм, якому необхідно «прижитися», тому цей процес вимагає серйозного ставлення та ретельної підготовки. 

 

Які аналізи слід здавати перед імплантацією зубів, щоб переконатися в готовності вашого організму до подібної процедури? Стоматологи рекомендують наступний перелік необхідних обстежень:

  • загальний аналіз крові;
  • перевірка рівня креатиніну, глюкози, альбуміну, білірубіну;
  • гемостазіограма;
  • пацієнтам жіночої статі необхідно відвідати ендокринолога.

 

Після того, як ваш стоматолог вивчить усі результати аналізів, він може відправити на дообстеження. Вас можуть попросити зробити КТ, ортопантомограму, на якій буде видно чітку візуалізацію будови вашого коріння і точне розташування зубів. Додатково, залежно від стану вашої ротової порожнини і тривалості відсутності зубів, пацієнту може знадобитися консультація ортодонту. Трапляються випадки, коли перед імплантацією зубів, щоб отримати максимально ефективний результат, необхідно ставити систему брекетів, щоб вирівняти прикус.

Важливість здачі аналізів перед імплантацією зуба методом MIMI

Якщо ви плануєте робити імплантацію зубів, необхідно врахувати той факт, що вам у будь-якому випадку доведеться здавати аналізи перед процедурою. Від їх результатів залежить безпека такої процедури для вашого організму в цілому та періоди встановлення імпланту, відновлення після процедури.

 

Ще однією важливою складовою процесу імплантації зуба є місцева анестезія або седація пацієнта. Щоб зрозуміти, чи не має пацієнта алергічних реакцій чи непереносимості препаратів, також необхідно відтворити дослідження, здати потрібні аналізи. Імплантація методом MIMI — це максимально делікатна процедура, але заради комфорту пацієнта йому все одно пропонують зробити локальне знеболювання. Якщо ви і ваш стоматолог будете впевнені в безпеці процедури, то і позитивні результати не забаряться. 

 

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів може бути кількох видів. Існують випадки, коли пацієнту необхідно провести видалення зуба з негайною установкою імпланту на лунку. Така технологія дозволяє уникнути руйнування кісткової тканини, яка може статися за тривалої відсутності зуба. У такому разі стоматолог не може встановити звичайний дентальний імплантат, що малює не дуже добрі перспективи пацієнтові.

 

Лазерна технологія видалення зуба забезпечує не тільки акуратну ампутацію, але й сприяє видаленню можливих інфекційних осередків у цьому місці. Стоматологія є однією з найсерйозніших і найпоширеніших галузей медицини, тому гріх не користуватися сучасними напрацюваннями фахівців, щоб забезпечити собі повноцінне, здорове життя.