м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Приваблива, розкішна білосніжна усмішка – це не тільки краса, але ще й досконале здоров'я. При втраті навіть однієї зубної одиниці можна зіткнутися з труднощами щодо пережовування продуктів харчування. Крім того, відсутність зубів – це просто некрасиво, а також чревато безліччю ризиків для здоров'я. Тому фахівці завжди радять якнайшвидше відвідувати кабінети лікарів, щоб відразу відновити втрачений зуб. Імплантація – це сучасне та ефективне рішення для відновлення зубів.

Яким чином проводиться імплантація зубів: опис процедури

Особливість імплантації полягає в тому, що вживлення протеза відбувається безпосередньо в кістку. Штифт для цього виготовляється з матеріалів, які приживаються в організмі на всі сто відсотків, тому ризики відторгнення імплантів практично виключені. Коронка в даному випадку являє собою видиму частину протеза, що імітує натуральний природний зуб. При цьому коронка завжди максимально міцна, не піддається впливу карієсу.

Напевно, кожна людина, яка стикається з необхідністю імплантації, одразу ж ставить питання щодо того, який матеріал застосовується для протезів. Найчастіше його створюють із міцного, високоякісного титану. Крім того, його обирають через максимальну міцність, а також абсолютну біологічну сумісність. Звісно, це не означає, що здорові зуби потрібно замінити на штучні з титану. Але якщо через певні причини була втрачена натуральна одиниця або ж просто зруйнована, тоді імплантація – реальна можливість впоратися з такою проблемою.

Що потрібно для імплантації зубів, про які переваги процедури слід знати? До основних переваг такого хірургічного втручання можна віднести наступні моменти:

  • Після того, як буде встановлено штучний зуб, жувальне навантаження на всі частини зубного ряду буде розподілене правильно, тому можна буде не переживати про дефекти, особливості прикусу.
  • Процедура вживлення імпланта, установки коронки вже настільки відпрацьована, що ускладнення практично ніколи не виникають.
  • Встановлення імплантів проводиться без обточування природних зубів, без впливу на сусідні одиниці.

Імпланований виріб з високоякісних матеріалів здатен служити без проблем близько 10-20 років, але насправді – всі 50. Тим більше що довговічність служби таких штучних одиниць вже дійсно доведена, багато людей прожили з ними понад десяток років і впевнено заявляють про міцність імплантів і їх довговічність.

Якщо ви шукаєте безпечний, недорогий, а головне оперативний спосіб імплантації зубів, тоді обов'язково зверніть увагу на Мінімально Інвазивний Метод Імплантації зубів MiMi. Це сучасний тренд у сфері імплантації. Вся справа в тому, що він може проводитися в той же день, коли був видалений корінь зуба. Відповідно, ви максимально оперативно зможете відновити зубний ряд. Процес реабілітації після такої маніпуляції також досить швидкий і безболісний.

Що потрібно знати про імплантацію зубів: у яких ситуаціях її не варто використовувати?

Відсутність будь-якої одиниці із зубного ряду – пряма дорога до стоматолога і протезування. Але існують і певні протипоказання. Імплант не можна встановлювати в наступних ситуаціях:

  • Не рекомендується вдаватися до такої процедури у віці до 20 років, а також після 70-75.
  • Не варто вживляти штучні елементи людям, у яких присутня наркотична залежність.
  • Також категоричне протипоказання – пародонтоз, туберкульоз, онкологічні захворювання тощо.
  • При хронічних захворюваннях печінки потрібно бути обережними з установкою імплантів.

Не варто імплантувати протези під час вагітності, лактації, оскільки хірургічне втручання проводиться виключно за допомогою анестезії, яка в цей період життя точно небажана. Тим більше що під час вагітності та лактації в рази збільшені ризики відторгнення штучних елементів.

У кожній ситуації, перш ніж визначитися з установкою імпланта, потрібно ретельно вивчити всі особливості та деталі. Слід заздалегідь проконсультуватися з лікарем, уточнити у нього, як правильно підготуватися до імплантації зубів, де краще проводити встановлення, інші нюанси.