м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Далеко не завжди, через різні обставини, пацієнти вчасно звертаються до дантиста з проблемами, що виникли. Дуже часто клієнти приходять вже із запущеним, безповоротним процесом, який передбачає ампутацію зуба або його залишків. Несвоєчасний візит до стоматолога може відбуватися з різних причин, одним з найпоширеніших є фінансові труднощі та стереотипний страх перед кріслом зубного лікаря. Кожна з цих причин має під собою гору виправдань, які легко можна спростувати фактами. По-перше, сучасні стоматологічні кабінети обладнані безпечними, надточними інструментами, які забезпечують безболісний, абсолютно комфортний процес лікування зубів. По-друге, в ансамблі з хорошим спеціалістом, якому ви довіряєте, відвідування стоматолога принесе вам тільки позитивні емоції та задоволення. Що стосується фінансової складової, то, безумовно, ціни на стоматологічні послуги досить високі. Але тут працює правило — чим раніше, тим дешевше. Відповідно, більш запущений зуб потребує абсолютно іншого лікування за вищою вартістю, при цьому вам доведеться віддати цьому процесу набагато більше часу, і не завжди це обмежується одним візитом.

Як роблять імплантацію зубів?

Якщо ви зіткнулись з ситуацією, що вам необхідно встановлювати імплант, важливо чітко розуміти план майбутніх дій. Кожен пацієнт на першій консультації стоматолога отримує інформацію про те, в які терміни, яким чином і за якою вартістю вам можуть встановити імплантати.

У будь-якому випадку, незалежно від різних обставин, вас очікують наступні етапи підготовки і самого процесу імплантації:

  • огляд стоматолога;
  • анкетування пацієнта щодо стану його здоров’я, наявності хронічних захворювань, алергічних реакцій;
  • додаткове обстеження у спеціалістів, за необхідності аналізи, КТ;
  • вибір пацієнтом виду імплантів.

Після таких підготовчих робіт слідує практична частина втілення плану. На цьому етапі стоматолог може порадити пацієнту сучасну Мінімально Інвазивну Методику Імплантації МІМІ, яка є інноваційною та виправдано ефективною. Про те, як проходить така процедура, можна дізнатися у спеціаліста. Ця технологія розроблена спеціально для отримання мінімальних хірургічних втручань у порожнину рота за допомогою лазера та ультразвуку. Така методика дозволяє значно зменшити реабілітаційний період після імплантації, а також скорочує ризики занесення інфекцій.

Як довго триває сам процес імплантації зуба?

Якщо ви зіткнулись з тим, що у вас вже немає зуба або ж його неможливо «врятувати», сучасна стоматологія пропонує ефективний спосіб вирішення цієї проблеми — імплантацію зубів. Ця технологія допомагає доволі оперативно повернути вам зуб на місце, що дуже важливо не тільки з фізіологічної, але й естетичної точки зору. Дуже часто пацієнтів цікавить питання, як довго проходить операція імплантації зубів. Оскільки всі пацієнти дуже різні, кожен має свої індивідуальні особливості організму, будову щелепи та порожнини рота, стан зубів, рівень імунітету, дуже складно точно відповісти на це питання. Загалом, якщо говорити про нижню щелепу, то імплант у цьому ряді зубів приживається протягом 3 місяців. Верхні імпланти повністю усаджуються до півроку. Якщо процес проводиться за щадною технологією МІМІ, то терміни значно скорочуються. Вам запропонують зробити місцеву анестезію, яка забезпечить комфортне самопочуття під час операції. Безпроблемна адаптація нового зуба за методикою МІМІ допоможе вам швидко і ефективно повернути собі повноцінну усмішку, зручність у процесі вживання їжі та естетичний вигляд ваших зубів.