м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Що таке імплантація зубів «під ключ»?

Щоб уникнути ризику втрати здорових зубів, додаткового навантаження на шлунок (погане пережовування їжі призводить до підвищення кислотності і захворювань ШКТ), естетичних проблем використовується сучасна процедура імплантації зубів.

Імплантація зубів — це операція, під час якої встановлюють штучні конструкції на місце втраченого зуба. Імплант — штучний титановий елемент, дуже схожий на корінь природного зуба, впроваджується на його місце. За його допомогою можна повністю відновити зубний ряд навіть за відсутності кількох одиниць або цілого ряду зубів.

Ця процедура проводиться лікарями-імплантологами, щелепно-лицевими хірургами. Успішність процедури і первозданна краса вашої усмішки залежить від правильно складеного плану лікування, якості імплантів, дотримання пацієнтом рекомендацій і професіоналізму лікаря. У нашій клініці надаються послуги з імплантації зубів досвідченими, висококваліфікованими лікарями, звернувшись до яких, отримаєте комплексне лікування, бездоганний результат в максимально короткі терміни.

Що означає імплантація зубів «під ключ»?

Імплантація зубів може бути з хірургічним та ортопедичним втручанням. Процес отримання бажаного результату довгий, не з дешевих і не зовсім приємний. Процедура складається з розрізу ясен, встановлення імпланта з заглушкою, накладення швів. Після заглушка змінюється на формувач ясен. Далі формувач замінюється на елемент-перехідник, що з’єднує імплант і коронку. Після зняття зліпка виготовляється коронка з подальшим встановленням.

Прекрасною сучасною альтернативою довгому і не зовсім приємному процесу імплантації є мінімально інвазивний метод імплантації зубів (МіМі). Він не вимагає додаткових оперативних втручань, проходить з мінімальними розрізами, максимально зберігає власну кістку.

Перевагами мінімальної інвазивної імплантації, що використовує сучасну методику, також є:

  • відсутність додаткових оперативних втручань;
  • мінімальна болісність;
  • швидке відновлення зубного ряду;
  • відсутність серйозних ускладнень;
  • короткий післяопераційний період, функціональне навантаження відразу ж після встановлення імплантів;
  • відсутність ймовірності розвитку атрофії;
  • гарантоване приживлення штучних коренів;
  • встановлення імплантів на нижній щелепі без пошкодження нижньощелепного каналу.

Перед тим, як обрати МіМі для відновлення втраченої краси і сяючої усмішки, пацієнт повинен знати, що входить в імплантацію зуба «під ключ». Лікар робить цифрове дослідження порожнини рота — оцінює стан зубів, кісткової тканини, ступінь атрофії. При виявленні запалення, інфекції або іншого не природного процесу видаляються всі уражені тканини. Імпланти встановлюються без розрізів і швів у чисті, стерильні лунки. Відразу ж знімається зліпок для тимчасової і постійної коронки. Через 4-5 місяців, за відсутності ускладнень, встановлюють постійні коронки.

На першій консультації і при визначенні курсу лікування лікар може призначити пацієнту конкретні діагностичні дослідження, вони впливають на кінцеву вартість імплантації зубів під ключ.

Імплантація зубів під ключ — доступне рішення для кожного

У нашій клініці за найбільш вигідною вартістю ви можете скористатися послугою імплантації зубів під ключ і інших процедур у галузі стоматології. Наші лікарі — професіонали своєї справи, виконають потрібні роботи на найвищому рівні, гарантуючи вашій усмішці первозданну красу. 

Скориставшись послугою «під ключ», ви гарантовано отримаєте найвищу якість робіт, доступні ціни і індивідуально отримаєте весь комплекс процедур за ціною, яка не змінюватиметься до завершення всіх робіт, будете забезпечені супроводом професіонала від початку і до кінця.