м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Скулова імплантація: на 1 операцію менше

Скулова імплантація – один з найменш травматичних способів заміщення зубів. Цей метод застосовується при вираженій атрофії кісткової тканини під яснами, тому відмінно підходить для пацієнтів після 60 років, при хронічних захворюваннях і необхідності швидко провести операцію.

 

Що таке скулова імплантація?

Традиційно імпланти встановлюють у тверді тканини під яснами. Якщо після видалення зуба пройшло багато часу, кістка вже почала атрофіюватися, стає більш рихлою і тонкою, то вона не зможе надійно утримувати імплант. Якщо провести операцію, то невдовзі штифт розшатується і випаде. Це зведе всі зусилля на нікуди.

У таких випадках є два варіанти подальшого розвитку подій:

  • додати об'єм кістки за допомогою штучного матеріалу. Операція по синус-ліфтингу потребує часу, оскільки перед імплантацією необхідно дочекатися приживлення (остеоінтеграції), і це мінімум 2–4 місяці;
  • вжити імплант не під яснами, а глибше (у щільну щелепну кістку). Останній спосіб реалізують за допомогою різних альтернативних технологій. Наприклад, скулова імплантація, яка дозволяє провести одномоментне навантаження постійною коронкою вже через 1–3 дні після операції.

 

Ускладнення після скулової установки

Незважаючи на меншу травматичність, у порівнянні з класичною технологією імплантації, скулова установка все ж іноді супроводжується ускладненнями. Особливо це стосується верхньої щелепи. В ній розташовані гайморові пазухи, які легко пошкодити при недостатньому професіоналізмі. Результати: запалення, гноєння, гайморит, відторгнення імпланта.

Запобігти можливі ризики можна за допомогою більш ефективного протоколу по імплантації, який використовують фахівці клініки «Європейський Стоматологічний Центр».

Мінімально інвазивний метод MiMi – це:

  • планування операції з використанням високоточних даних 3D-моделювання щелепи пацієнта;
  • виконання отвору для гвинта за допомогою вузького лазерного проколу, а не розрізу скальпелем;
  • вживлення спеціальних довгих і тонких імплантів за заздалегідь продуманою схемою з точністю до міліметра;
  • можливість застосування для пацієнтів, що мають протипоказання до класичної техніки імплантації.

Методика заміщення зубів MiMi визнана найбільш щадящою в світі фахівцями Міжнародної Асоціації Імплантологів. Технологія статистично демонструє найменший відсоток ускладнень і можливих проблем з аналізами, у порівнянні з іншими системами імплантації.