м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Єдина методика імплантації, дозволена при цукровому діабеті

Підвищений рівень цукру уповільнює загоєння тканин. І це головна причина, через яку діабетикам тривалий час була недоступна імплантація зубів.

Ще нещодавно повсюдно використовувалася лише традиційна методика, яка відрізнялася надмірною травматичністю. Стоматолог розрізав ясна і частково руйнував кістку, щоб створити імплантаційне ложе. Крім того, більшості пацієнтів потрібна була додаткова операція синус-ліфтинг, яка відрізнялася тривалим періодом загоєння.

Все змінилося з появою передових технологій — тепер завдяки малоінвазивним методикам імплантація зубів при діабеті стає можливою, але з деякими нюансами. Про це спеціалісти клініки «Європейський Стоматологічний Центр» розповідають у статті.

Імплантація зубів при діабеті в «ЄСЦ»

У клініці застосовується унікальний Мінімально Інвазивний Метод Імплантації MiMi. Інноваційна для України методика давно застосовується в Європі та визнана європейськими стоматологічними спільнотами найщаднішим способом відновлення втрачених зубів.

Особливість техніки полягає в тому, що імплант встановлюється в обхід під'ясневої кістки, в тверду кортикальну тканину, яка завжди буде досить міцною, щоб надійно утримувати конструкцію багато років. Тому методика MiMi має наступні переваги для хворого на діабет:

  • не потрібно піддаватися додатковій травматичній операції з нарощування кісткової тканини;
  • весь процес відбувається за 1–2 візити;
  • немає післяопераційних ризиків, кровотечі, можливого відторгнення штучного кісткового матеріалу;
  • немає розрізів і відшарувань кісткової тканини;
  • реабілітація проходить швидко і комфортно.

Мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi — це відсутність болю, ризиків і ускладнень. Саме цей спосіб рекомендують пацієнтам із діабетом 2 типу.

Коли слід з обережністю приймати рішення про імплантацію

Процедура не підходить хворим на цукровий діабет 1 типу, обтяженим додатковими проблемами з імунною системою. При призначенні імплантації пацієнтам, які отримують лікування ін'єкційним інсуліном при захворюванні тяжкого ступеня, потрібні ретельна підготовка та обширне обстеження.

Остаточне рішення стоматолог приймає в тандемі з ендокринологом. Приходьте на консультацію в клініку «Європейський Стоматологічний Центр», щоб дізнатися, чи підійде технологія при вашій картині діабету.