м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

В сучасній стоматології застосовують такі способи встановлення зубних імплантів: традиційний та малоінвазивний. Перший передбачає кілька відвідувань лікаря. На початковому етапі 95% пацієнтів роблять попередню операцію з нарощування кісткової тканини. Це дорого, довго, загрожує ризиками інфікування та неприживлення. Тому в Європейському Стоматологічному Центрі використовують другий спосіб – мінімально інвазивний метод імплантації зубів MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading.

 

Особливості методики

Малоінвазивна імплантація – це щадна одноетапна технологія. Стоматолог встановлює спеціальний штифт не в альвеолярний відросток, а в щільну і міцну кортикальну кістку. У цій зоні найбільша кількість кровоносних судин. Це означає, що шанси на успішне приживлення значно підвищуються.

При малоінвазивній імплантації використовують односкладові імпланти. Цільна конструкція надійно захищає від ускладнень у пізньому періоді експлуатації (перелом гвинта, відкручування абатмента). Односкладові імпланти – гарантія довгої служби штучного зуба без необхідності ремонту і зайвих відвідувань стоматолога.

Переваги малоінвазивної методики

Головне завдання стоматологів Європейського Стоматологічного Центру – поставити пацієнту новий зуб відразу без додаткових маніпуляцій та зайвих витрат. Для цього ми застосовуємо малоінвазивну методику MiMi з негайним навантаженням, схвалену німецькою Асоціацією імплантологів. Що це дає нашим пацієнтам:

  1. Комфортне відвідування стоматолога – без розрізів, без рентгенівських знімків на кожному етапі лікування, без операції синус-ліфтинг, без встановлення додаткових елементів і без ускладнень у вигляді інфекцій та загострення хронічного гаймориту.
  2. Швидке встановлення імпланта в 1-2 етапи. За допомогою лазерної технології ми усуваємо всі наявні запалення в ротовій порожнині і відразу встановлюємо штифт.
  3. Швидкий відновлювальний період – всього 3–4 дні.
  4. Довгий термін служби імпланта. Ризик відторгнення – менше 1%.

Завдяки методиці MiMi пацієнт одразу отримує нові зуби і повноцінне життя з можливістю усміхатися, жувати і говорити з упевненістю у своєму зовнішньому вигляді. Малоінвазивна технологія – надійний варіант для пацієнтів, у яких кісткова тканина атрофувалася на 40% і більше. Європейський Стоматологічний Центр – єдине місце в Україні, де під контролем німецьких стоматологів впроваджено мінімально інвазивний метод MiMi з негайним навантаженням Immediate Loading. Запишіться сьогодні, вже завтра ви отримаєте нові, красиві та функціональні зуби!