м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Як правильно підготуватися до імплантації зубів?

Імплантація зубів - це складне хірургічне втручання, яке потребує максимальної уваги, відповідальності та концентрації з боку всіх учасників процесу. Для того, щоб мінімізувати ризик небажаних та шкідливих наслідків, дуже важливо відповідально підготуватися до лікування.

Як підготуватися до імплантації зубів?

Ваш стоматолог обов'язково проінформує вас про всі деталі підготовки, але існують також загальні рекомендації, які допоможуть вам правильно підготуватися з урахуванням всіх нюансів та особливостей.

Навіть якщо ви оберете найсучасніші та найдорожчі методи імплантації, які проводяться протягом одного дня, все одно вас чекає підготовчий етап, який є основою для успішного проведення процедури. Дуже важливо провести якісну діагностику, підготувати зуби та спланувати весь процес лікування. Сам процес імплантації може займати від 1 до 5 днів, залежно від обраної методики, але підготовка може тривати до 2 тижнів. Це дуже важливо, адже дозволяє уникнути небезпечних наслідків, врахувати всі нюанси та дає клієнтам гарантію практично на все життя.

На що звернути увагу перед процедурою, як підготувати організм до імплантації зубів, які моменти обов'язково врахувати?

Кожен вид операції починається з первинного візиту до стоматолога. Спеціаліст ретельно огляне вашу ротову порожнину, дасть направлення на аналізи та обстеження. Після першого візиту лікар визначить, чи можна вам ставити імпланти та який тип процедури краще вибрати. Але всі остаточні рішення приймаються виключно після повного обстеження.

Підготовка до процедури включає в себе наступні моменти:

 • Здача аналізів: сечі, крові, відвідування терапевта. За результатами обстеження лікар може дозволити або заборонити проведення операції. Для того, щоб зняти всі можливі обмеження, пацієнту буде потрібно відновити стан здоров'я до необхідного рівня.
 • КТ зубочелюстної системи, щоб оцінити загальний стан тканин, розташування нервів та зон, куди буде вживлятися штучний корінь. Це також важливо для того, щоб своєчасно виявити будь-які патології щелепи.
 • При хронічних захворюваннях дуже важливо відвідати й інших лікарів. Наприклад, це дуже важливо зробити при захворюваннях серця та судин, наявності цукрового діабету тощо.

Після цього спеціаліст може вже провести комп'ютерне моделювання зубів. Також дуже важливо перед імплантацією видалити зубні камені, вилікувати карієс, коріння зруйнованих зубів тощо. Ну і, звичайно ж, перед процедурою буде проведена завершальна консультація зі спеціалістом. Він пояснить всі нюанси та особливості підготовки до операції, допоможе зняти психологічне напруження, що дуже важливо для людей, які нечасто відвідують стоматологічні кабінети, бояться їх. Також спеціаліст повинен детально розповісти пацієнту, як проводиться імплантація зубів і якого реального результату слід очікувати.

Якщо вас цікавить найбезпечніший спосіб протезування зубів, особливої уваги заслуговує MiMi - Мінімально Інвазивна Методика Імплантації зубів. З нею немає необхідності проводити зайві хірургічні втручання, робити розрізи. Крім того, ви навіть не зіткнетеся з набряком і синцями. Завдяки цьому способу ви станете володарем якісних імплантів або зубних коронок за найкоротший проміжок часу. Всього через кілька днів ваш зубний ряд буде повністю відновлений і готовий до повноцінного навантаження.

Як підготуватися до операції з імплантації зубів, щоб не зіткнутися з неприємними ситуаціями?

Щоб мінімізувати будь-які ризики, на етапі підготовки дуже важливо позбутися всіх тимчасових обмежень та протипоказань. Звичайно, в ідеалі перед процедурою клієнт має бути абсолютно здоровим, але з деякими недугами все ж таки можна відвідувати стоматологів, навіть якщо потрібні такі серйозні хірургічні втручання. Головне, щоб у цей час не було больових відчуттів в організмі, загострення хронічних захворювань.

В будь-якому випадку, кожен стоматолог діє по-своєму і використовує певні технології для лікування та імплантації, тому перед хірургічним втручанням рекомендується проконсультуватися з ним, щоб уточнити всі питання, які вас хвилюють.

Ось кілька додаткових порад щодо підготовки до імплантації зубів:

 • Заздалегідь запишіться на прийом до стоматолога, щоб обговорити план лікування та всі нюанси процедури.
 • Пройдіть всі необхідні обстеження та аналізи.
 • Припиніть курити за кілька тижнів до операції.
 • Відмовтеся від вживання алкоголю за кілька днів до операції.
 • Не вживайте їжу за 6 годин до операції.
 • Повідомте стоматолога про всі прийняті вами ліки, включаючи безрецептурні препарати та вітаміни.
 • Заздалегідь підготуйте план, як ви будете добиратися додому після операції.
 • Візьміть з собою знеболюючі та інші ліки, які можуть знадобитися вам після операції.
 • Будьте готові до того, що після операції ви можете відчувати біль, набряк і синці.
 • Дотримуйтесь всіх інструкцій вашого стоматолога щодо догляду за ротовою порожниною після операції.

Дотримуючись цих порад, ви зможете мінімізувати ризики та зробити процес імплантації зубів максимально комфортним.