м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Європейський Стоматологічний Центр: Візит Президента DGOI в рамках програми «Клініка-партнер»

4 листопада 2017 року Європейський Стоматологічний Центр отримав візит Фреда Бергманна, президента Німецької асоціації оральних імплантологів (DGOI).

У рамках програми "Клініка-партнер" доктор Бергманн, директор німецької клініки Implant plus, провів консультації для кількох пацієнтів з особливо складними клінічними випадками. Він дав рекомендації з подальшого їх лікування і запропонував оптимальну тактику лікування.

Крім цього, доктор Бергманн провів майстер-клас для лікарів Європейського Стоматологічного Центру. Він поділився своїм досвідом роботи з цікавими клінічними випадками, а також представив новітні методи реабілітації стоматологічних пацієнтів протезуванням зубів на імплантах.

Після лекції, проведеної доктором Бергманном, головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI, доктор Вадим Георгійович Климентьєв, відзначив, що «візит Фреда Бергманна став важливою подією для Європейського Стоматологічного Центру та ще одним кроком на шляху до інтеграції української стоматології в європейський простір».

событияф2событияф4событияф6