Європейський Стоматологічний Центр: Візит Президента DGOI в рамках програми «Клініка-партнер»

Європейський Стоматологічний Центр: Візит Президента DGOI в рамках програми «Клініка-партнер»

4 листопада 2017 року Європейський Стоматологічний Центр отримав візит Фреда Бергмана, президента Німецької асоціації оральних імплантологів (DGOI).

У рамках програми "Клініка-партнер" доктор Бергман, директор німецької клініки Implant plus, провів консультації для кількох пацієнтів з особливо складними клінічними випадками. Він дав рекомендації з подальшого їх лікування і запропонував оптимальну тактику лікування.

Крім цього, доктор Бергман провів майстер-клас для лікарів Європейського Стоматологічного Центру. Він поділився своїм досвідом роботи з цікавими клінічними випадками, а також представив новітні методи реабілітації стоматологічних пацієнтів протезуванням зубів на імплантах.

Після лекції, проведеної доктором Бергманом, головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI, доктор Вадим Георгійович Климентьєв, відзначив, що «візит Фреда Бергмана став важливою подією для Європейського Стоматологічного Центру та ще одним кроком на шляху до інтеграції української стоматології в європейський простір».

событияф2событияф4событияф6