м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

26 березня 2014 року Прес-реліз від порталу Ведучі Центри Імплантології (Leading Implant Centers)

Імплантологія з використанням інноваційних методів

Доктор Вадим Климентьєв з Києва, Київської області/Україна тепер є членом "Leading Implant Centers"

Цуг/Київ, 26 березня 2014 року | Для все більшої кількості пацієнтів імплантологія - вітаєма альтернатива традиційним протезам. Завдяки новим технологіям методи лікування стають більш ефективними. Практика доктора Вадима Климентьєва базується на передових наукових дослідженнях. Пацієнтам гарантується перебування під надійним контролем стоматологів, які спеціалізуються в галузі оральної імплантології.

Досвід і технології

Лікар-стоматолог Вадим Климентьєв є членом "Leading Implant Centers". Видатний рівень роботи його практики був підтверджений включенням його в це співтовариство. Як видатний імплантолог, доктор Вадим Климентьєв довів свою кваліфікацію, що він не лише високо мотивований для власного навчання, але також однаково добросовісний щодо вимог кваліфікації майбутніх імплантологів. Обширний досвід роботи, високе технічне мистецтво, багаторічний досвід на вищому науковому рівні, доповнений постійною участю в продвинутому навчанні та освіті, а також додатковим та постійним навчанням - це вимоги, які імплантолог повинен постійно демонструвати, щоб отримати це визнання вперше, а потім заслужувати його знову та знову.

Імпланти часто є кращим рішенням

Доктор Вадим Климентьєв може чітко пояснити, чому імпланти часто є кращим рішенням: "Імпланти захищають навколишні структури, такі як сусідні зуби, і, отже, їх не потрібно шліфувати для моста." Крім того, після втрати зубів і відсутності їх заміщення імплантом функціональне навантаження постраждає, і щелепна кістка повільно зменшиться. Для точного встановлення імпланта потрібно багато досвіду і сучасних технологій. "Чим більше точні діагностичні процедури, тим вище якість та надійність медичної роботи", - говорить стоматолог. У деяких технічних процедурах, наприклад, чутливі анатомічні структури розпізнаються та враховуються під час планування, а також на етапах реалізації. До цього додається мінімізація ризиків і невизначеностей, таких як уникнення неясного ходу нервових каналів.

Позитивний зовнішній вигляд з блискучим усмішкою

Приваблива усмішка і позитивний зовнішній вигляд - це можливість для всіх: "Втрачені зуби тепер вже не привід втратити свою усмішку". Плани лікування в практиці доктора Вадима Климентьєва завжди враховують не лише зубні потреби естетичних та косметичних вимог, але і якість лікування, яке сучасні пацієнти очікують в наші дні. "Ми усвідомлюємо високі естетичні очікування наших пацієнтів, і тому ми враховуємо ці аспекти в медично обґрунтованих лікувальних заходах".

Прес-контакт:

Leading Implant Centers

Радек Ніч

www.LeadingImplantCenters.com

[email protected]