м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Виникла необхідність в нових зубах - Leading Implant Centers ретельно вивчає імплантологів. Пацієнти хочуть мати красиві зуби - доктор Вадим Климентьєв з Києва, Київської області/Україна - ваш експерт.

Цюг/Київ, 11.08.2014

Імпланти - це більше, ніж просто красиві зуби. Окрім естетики, імпланти також відновлюють важливу функцію жування. Але як знайти надійного імплантолога? Інтернет-портал Leading Implant Centers надає пацієнтам надійну платформу з експертами в галузі імплантології, які підтверджені найвищим рівнем сертифікації. За допомогою простої системи пошуку пацієнти можуть знайти найближчого імплантолога в обраному регіоні. Доктор Вадим Климентьєв - компетентний контакт у вашому регіоні.

Як знайти компетентного імплантолога у випадку заміни зуба? Хто може відповісти на всі мої питання щодо зубних імплантів заздалегідь? Інтернет-портал та кожен включений у нього член надають докладну інформацію про процедуру лікування, її ризики та можливості. У вашому районі є доктор Вадим Климентьєв - перевірений експерт з оральної імплантології. Він отримав статус члена Leading Implant Centers завдяки своїм знанням і досвіду.

Перед будь-яким імплантологічним лікуванням слід проаналізувати такі аспекти: тверді (кістки) і м'які тканини (ясна) пацієнта, імплантологічні області, а також функціональні і естетичні параметри, такі як образ жування та положення сусідніх зубів. Для пацієнта ідеально, якщо весь процес лікування - від діагностики до завершеного імпланта - виконується сертифікованим імплантологом або командою імплантологів, як, наприклад, в практиці доктора Вадима Климентьєва. Сертифіковані імплантологи діють за принципом обережності, а не швидкості, надають фактичну інформацію та проведуть консультацію, уважно вислуховуючи пацієнта, щоб усунути страхи перед процедурою.

Leading Implant Centers досліджує, верифікує і ретельно вивчає питання прийому кваліфікованого і сертифікованого імплантолога на портал. Leading Implant Centers підтримується науковим консультативним радою світових лідерів в галузі імплантології, які також частково займають важливі ролі в міжнародних наукових професійних товариствах. Клініка доктора Вадима Климентьєва з Києва, Київської області/Україна задовольняє строгим критеріям вступу, і була прийнята повноправним членом.

Прес-контакт:

Leading Implant Centers

Radek Nitsch www.LeadingImplantCenters.com [email protected]