м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

 Пресс-релиз від порталу Ведучі Центри Імплантології (Leading Implant Centers)

Доктор Вадим Климінтьєв і Leading Implant Centers – якість і прозорість на найвищому рівні в оральній імплантології

Цуг/Київ, 12.02.2014

Знаєте ви, наскільки кваліфікований ваш зубний імплантолог? Знаєте ви значення і якість усіх сертифікатів і дипломів, які висять в його кабінеті? Leading Implant Centers поставили перед собою завдання аналізу, класифікації і створення якісної прозорості на ринку зубних лікарів, які займаються імплантологією. Через багатомовний портал www.LeadingImplantCenters.com пацієнти та зацікавлені особи можуть знайти зубних лікарів, які працюють на найвищому рівні в оральній імплантології.

Доктор Вадим Климінтьєв з Києва, Україна, досяг цього високого рівня в галузі оральної імплантології і підтвердив його протягом багатьох років. Для своїх пацієнтів, і щоб відповідати власним високим стандартам, він завжди підтримує свої знання на сучасному науковому рівні. Галузь діяльності імплантології – це постійно зростаючий ринок. Завдяки входженню все більше зубних лікарів до різних національних і міжнародних професійних товариств і вдосконаленню своїх навичок, у цих професійних товариствах стоматологи можуть стати членами, просто ставши таковими, без додаткових кваліфікацій, але також можуть досягти різних кваліфікаційних стандартів через професійну освіту. Навіть стандартний член такого товариства отримує членський квиток, який потім прикрашає стіну його клініки.

Для пацієнта дуже важко, а практично неможливо оцінити кваліфікацію імплантолога через множину різних дипломів, сертифікатів і заяв, не кажучи вже про те, щоб їх розібрати. Рекламуються і аргументуються такими словами, як Curriculum, Continuum, Fellow, Сфера діяльності імплантології, Expert, Спеціаліст, Європейські Спеціалісти, Master, Master of Science, IPS Master або Diplomate в різних імплантологічних мережах і списків лікарів. Проте факт полягає в тому, що з більше ніж 55 000 зареєстрованих зубних лікарів в Німеччині лише близько 2 відсотки мають кваліфікацію на найвищому рівні освіти і сертифікації в галузі імплантології.

Критерії прийому в "Leading Implant Centers" для потенційних членів є зрозумілими і зрозумілими навіть для пацієнтів: лише ведучі лікарі-імплантологи, успішно сертифіковані на найвищому рівні наукових професійних товариств, і/або мають ступінь доктора/стоматолога-хірурга, приймаються до числа членів Leading Implant Centers. Ще однією вимогою є наявність не менше 200 встановлених власних імплантів і не менше чотирьох років практичного досвіду. Пацієнти та зацікавлені особи можуть бути впевнені, що на цьому порталі вони знайдуть лише спеціалізовані стоматологічні практики і клініки, де лікування проводиться особисто зазначеним імплантологом, підтвердженим науково-дослідним стандартом.

Доктор Вадим Климентьєв з Києва, Україна, входить в цей вузький коло і є вашим довіреним експертом прямо під рукою. Leading Implant Centers гарантують стоматологічне виняткове виконання на найвищому рівні - це факт.

Прес-контакт: Leading Implant Centers Радек Ніх

www.LeadingImplantCenters.com [email protected]