м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Новий прес-реліз Міжнародного Товариства Імпантологов

ПРЕС-РЕЛІЗ 2015


 
Доктор Вадим Климентьєв отримав сертифікат від Leading Implant Centers (Провідних центрів імплантології) ще на один рік. Це гарантує його пацієнтам, що він продовжує підтримувати свої знання в області оральної імплантології на рівні останніх наукових розробок.
Кожен, у кого стоматолог діагностує необхідність імплантації, тут же має з такими питаннями:
  • Чи є мій стоматолог кваліфікованим імплантологом?
  • Як знайти кваліфікованого імплантолога?
  • Як дізнатися, який зубною имплантолог підходить саме мені?
До сих пір було непросто відповісти на ці питання. Спектр різних рівнів кваліфікації на ринку оральної імплантології досить великий. Існують різноманітні варіанти: від мінімальних і базових знань в області імплантології, які стоматологи отримують на дводенних семінарах, до спеціально розроблених курсів навчання, а також особливих кваліфікаційних груп стоматологічних асоціацій з високими вимогами. Як зорієнтуватися пацієнтам в цьому розмаїтті? На кого вони можуть покластися?
Leading Implant Centers (Провідні центри імплантології) — це ексклюзивна інтернет-платформа, заснована два роки тому з метою створення прозорості на світовому ринку імплантології. Беручи до уваги високі вимоги критеріїв відбору, які д-р Вадим Климентьєв достовірно виконує, на порталі представлені тільки ті імплантології, які успішно закінчили навчання або досягли найвищих стандартів сертифікації в своїх наукових асоціаціях. Для цього спеціально створений науковий експертна рада щорічно перевіряє, чи завжди члени асоціації дотримуються вимог критеріїв відбору. Якщо це так, ці імплантології отримують підтвердження «Всесвітнього члена Leading Implant Centers» на наступний рік.
Сертифікат, що видається тепер щорічно, привласнює найвищу кваліфікацію хірурга-стоматолога Вадиму Климентьєва, а також дає пацієнтам можливість упевнитися в її наявності. Недостатньо просто одного разу пройти атестацію члена Leading Implant Centers, щоб залишатися в списку найкращих імплантологів. Кожен учасник зобов'язаний довести за допомогою подальшого навчання і практики, що його кваліфікація як фахівця весь час залишається на вищому науковому рівні.
Що це означає для пацієнта? Простими словами, це почуття повного спокою і, безумовно, прозорий натяк на вищий рівень безпеки. З огляду на наявність Сертифікату Leading Implant Centers на поточний рік, пацієнти можуть розраховувати на те, що з доктором Вадимом Климентьєва в Європейському Стоматологічному Центрі вони в надійних руках.
Безпека пацієнтів — за допомогою Leading Implant Centers ринок імплантології став набагато прозоріше.
Координати для зв'язку з Leading Implant Centers:
Radek Nitsch
[email protected]