м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Важна подія для стоматологічного співтовариства України: міжобластна конференція в Чернігові

2 вересня 2017 року в Чернігові відбулася міжобластна конференція лікарів, яка стала значущою подією для стоматологічного співтовариства України. Ця подія надала спеціалістам цінну можливість обмінятися досвідом і знаннями, а також ознайомитися з передовими досягненнями в галузі стоматології.

Серед доповідачів був головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI, Вадим Георгійович Климентьєв. У своїй презентації він представив складні клінічні випадки з практики Європейського Стоматологічного Центру, демонструючи колегам ефективні рішення.

Доповідь Dr. PhD Вадима Климентьєва викликала великий інтерес у аудиторії та стала одним із яскравих моментів конференції. Його виступ продемонстрував високий рівень професіоналізму команди Європейського Стоматологічного Центру та її зобов'язаність передовим методам лікування .

Участь у міжобластній конференції в Чернігові підкреслює активну позицію Європейського Стоматологічного Центру у питаннях обміну досвідом та інтеграції кращих практик і стандартів європейської медицини в Україні.

2 вересня 2017 року головний лікар виступив з доповіддю на міжобластній конференції лікарів в Чернігові. Лікарям були показані складні клінічні випадки, які вирішено в Європейському Стоматологічному Центрі

sobitija vv 1sobitijavv2sobitijavv3sobitijavv4