м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Запрошення професора Фреда Бергманна в Європейський Стоматологічний Центр: Передача європейського досвіду в Києві

25 березня 2017 року

Ми раді повідомити про приїзд професора Фреда Бергманна, президента Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини (DGOI), до Києва за запрошенням головного лікаря Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD., експерта DGOI, почесного члена DGOI, Вадима Георгієвича Климентьєва.

У рамках співпраці та обміну досвідом професор Бергманн провів тренінги та консультації з нашими лікарями, спрямовані на впровадження передових німецьких практик і європейських стандартів української практики імплантації та протезування зубів. Після завершення тренінгів професор Бергманн високо оцінив зусилля Європейського Стоматологічного центру, спрямовані на постійне післядипломне навчання персоналу та інтеграцію європейської медицини в Україні.

У цей період пацієнти центру мали можливість спілкуватися з провідним німецьким спеціалістом у галузі імплантації зубів. У результаті нашої прагнення до постійного підвищення рівня професіоналізму наших лікарів та спільних зусиль з професором Бергманом наша клініка продовжує відповідати високим стандартам європейської стоматології та забезпечувати пацієнтам якісне лікування.

Запрошуємо вас відвідати Європейський Стоматологічний Центр та скористатися всіма перевагами від якості наших послуг з імплантації та протезування зубів у Києві.

sobitijalk1sobitijalk2

sobitijalk3