м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Вадим Георгієвич Климентьєв виступив з доповіддю на Щорічному Всесвітньому Конгресі з Оральної та Зубної Медицини 2016 у Тайвані

18-20 листопада 2016 р.

Вадим Георгієвич Климентьєв, головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD.,  Expert DGOI, почесний член DGOI, брав участь у Щорічному Всесвітньому Конгресі BIT Annual World Congress of Oral Dental Medicine 2016 у місті Каосіунг (Kaohsiung), Тайвань, та виступив з доповіддю.

У доповіді були представлені складні клінічні випадки з використанням зубних імплантатів пацієнтів Європейського Стоматологічного Центру. Представлені у доповіді рішення викликали інтерес у провідних світових стоматологів та отримали їх затвердження.

Пацієнти Європейського Стоматологічного Центру у Києві отримують високоякісні послуги з імплантації зубів з мінімальним втручанням, що відповідають високим європейським стандартам, що дозволяє забезпечити ефективне та безпечне лікування.

Головний лікар центру, Вадим Георгієвич Климентьєв, виступаючи як визнаний експерт у галузі стоматології, активно впроваджує передові методи імплантації зубів для досягнення оптимальних результатів у пацієнтів Європейського Стоматологічного Центру.

 


Вадим Климентьєв з мером Тайбея