м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру став першим сертифікованим експертом DGOI в Україні

29 вересня 2016 року.


Вадим Георгійович Климентьєв, головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, 29 вересня 2016 року в Франкфурті успішно склав іспити разом з колегами з Німеччини і отримав міжнародний статус експерта Німецької Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI). Представивши екзаменаційній комісії в складі професорів DGOI понад п'ятсот клінічних випадків з практики імплантації зубів в Європейському Стоматологічному Центрі, він став першим сертифікованим експертом Німецької Асоціації Оральних Імплантологів в Україні.

Пацієнти Європейського Стоматологічного Центру можуть бути впевнені в якості лікування, проведеного за європейськими протоколами з використанням передових методик та сучасного обладнання, що впроваджується в нашій клініці.
Ми пропонуємо послуги імплантації зубів з використанням методики мінімально інвазивної імплантації, а також інших сучасних методик, оптимізованих для забезпечення максимального комфорту для пацієнтів. Наша команда спеціалістів має широкий досвід у встановленні імплантів, забезпечуючи надійні та довговічні рішення при відновленні зубного ряду.

sobitijamn1sobitijamn2sobitijamn2

sobitijamn1