м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру разом з колегами з Таїланду переніс досвід лікування пацієнтів

Обмін досвідом та навчання для ефективного лікування: Головний Лікар Європейського Стоматологічного Центру Вадим Георгійович Климентьєв разом із колегами з Таїланду у клініці доктора Фреда Бергмана

15 лютого 2016

Головний Лікар Європейського Стоматологічного Центру, доктор Вадим Георгійович Климентьєв, разом з колегами з Таїланду пройшов навчання у клініці Президента Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI) Німеччини - доктора Фреда Бергмана.

Основний фокус — мінімально інвазивні методики імплантації, спрямовані на безболісну та швидку реабілітацію пацієнтів. Цей досвід включає одномоментну імплантацію, що дозволяє досягти максимального ефекту в одній процедурі.

Обмін досвідом лікарів з різних кінців світу та навчання у провідного німецького спеціаліста стали ключовими моментами цього події, збагачуючи практику кожного учасника. Головний Лікар Климентьєв Вадим Георгійович висловлює переконаність у тому, що здобутий досвід дозволить зробити лікування в Європейському Стоматологічному Центрі ще більш ефективним, а реабілітацію для пацієнтів - більш легкою.

sovitijatai1