м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Європейський Стоматологічний Центр: вивчення сучасних технологій у Дрездені

Дата: 4-5 жовтня 2013

Європейський Стоматологічний Центр продовжує прагнути до професійного вдосконалення та інтеграції передових технологій. На початку жовтня 2013 року директор центру, Ольга Володимирівна Климентьєва, та головний лікар, Вадим Георгійович Климентьєв, разом з колегами, організували поїздку лікарів з України в Дрезден, Німеччина.

Стажування в зуботехнічній лабораторії Мартина Лексманна (Martin Lexmann).

Лікарі Європейського Стоматологічного Центру пройшли стажування та вислухали лекцію в зуботехнічній лабораторії Мартина Лексманна (Martin Lexmann). Це дозволило не тільки ознайомитися з передовими технологіями виготовлення коронок зубів, але також отримати важливі практичні навички, які можуть бути впроваджені в українську стоматологічну практику.

Стажування в клініці доктора G. Brauckho

Інша частина поїздки включала стажування в клініці доктора G. Brauckho в Дрездені. Лікарі Європейського Стоматологічного Центру занурилися в сучасні технології та методики, що використовуються в німецькій стоматології. Це дозволило їм розширити свій досвід і збагатити свої знання в галузі цифрової стоматології.

Інтеграція нових знань в Українську практику

Ця поїздка стала не тільки можливістю для професійного зростання лікарів, але і кроком вперед у інтеграції передових німецьких технологій в українську стоматологічну практику. Європейський Стоматологічний Центр продовжує впевнено вести своїх пацієнтів до кращого стоматологічного догляду на рівні світових стандартів.