Курс послевузовского образования в Баден-Баден: Курс Дентальной Імплантації віце-президента Всесвітньої Асоціації Оральних Імплантологів ICOI професора Еді Палті з Нью-Йоркського університету (New York University College of Dentistry).

Дата: 28-29.06.2013

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, член асоціацій DGOI, ICOI, BDIZ EDI Вадим Георгієвич Климентьєв, разом з німецькими лікарями пройшов курс післядипломної освіти з дентальної імплантації у професора Нью-Йоркського університету Еді Палті в Баден-Бадені та успішно завершив навчання, отримавши диплом цього навчального закладу.

Елітна освіта в Баден-Бадені

Курс, присвячений дентальній імплантації, який пройшли разом з німецькими колегами, надав широку програму підвищення кваліфікації. Досвідчений викладач і фахівець у галузі стоматології, професор Еді Палті, надав лікарям доступ до унікальних знань та навичок у сфері імплантації зубів.

Світові стандарти та інновації від професора Еді Палті

Професор Еді Палті відомий своїм впливом на розвиток сучасної стоматології та впровадження новаторських технологій. Його курс в Баден-Бадені включав передові методи лікування та інноваційні підходи до проблем пацієнтів.

Диплом Нью-Йоркського Університету: Знак Якості та Визнання

Отримання диплома Нью-Йоркського університету є знаком високої якості навчання та визнання професіоналізму нашого головного лікаря. Цей досвід збагатить практику Європейського Стоматологічного Центру та дозволить надавати нашим пацієнтам послуги з імплантації зубів на світовому рівні.

Завдяки постійному вдосконаленню нашого головного лікаря, його участі в світових конгресах стоматологів, постійному обміну досвідом з іноземними колегами, ми маємо можливість інтегрувати європейські та всесвітні протоколи та стандарти медичної допомоги при дентальній імплантації в Україні в Європейському Стоматологічному Центрі.